reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 7

Kırmızı renkli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Vodafone Red avantajlarıyla geliyor

 - Güncelleme: 08 Mayıs 2017 22:12

Vodafone, kısa bir süre önce Apple’ın tanıttığı kırmızı renkli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus akıllı telefonları için vodafone.com.tr adresi üzerinden sipariş almaya başladı.

Apple’ın (RED) ile 10 yıldır sürdürdüğü başarılı işbirliğinin anısına üretilen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED Special Edition cihazlar, Apple kullanıcılarına AIDS’siz bir gelecek için oluşturulan Global Fon’a katkıda bulunma imkanı veriyor. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus(PRODUCT)RED Special Edition, canlı kırmızı renkteki alüminyum kaplamasının haricinde düşük ışıkta başarılı performans sergileyen kamerası, uzun pil ömrü, stereo hoparlörleri ve suya/toza karşı dayanıklı gözdesiyle göze çarpıyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Vodafone Türkiye olarak, dijital bağlantılı yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, Apple’ın sahraaltı Afrika’da AIDS ile mücadele eden (RED) kuruluşuna destek olmak üzere özel olarak ürettiği iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED telefonları tüm Türkiye’de abonelerimize Vodafone Red avantajlarıyla sunacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu özel ürünleri kullanan abonelerimiz AIDS’siz bir gelecek için oluşturulan Global Fon’a katkıda bulunmuş olacak. Tüm abonelerimizi bu anlamlı ürüne Vodafone Red avantajlarıyla sahip olmaya davet ediyoruz” dedi.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED Special Edition akıllı telefonları 24 ay taahhütle Vodafone’dan almayı tercih eden aboneler ile Vodafone’un “Akıl Almaz Akıllı Telefon Değişim Kampanyası” ile bir önceki iPhone model telefonunu getiren aboneler, iPhone’un bu özel serisine 1.560 TL’ye varan indirimlerle sahip olabilecek.  iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED Special Edition’a özel Vodafone Red teklifleri için www.vodafone.com.tr, iPhone ailesi hakkında detaylı bilgi için www.apple.com/tr adreslerini ziyaret edilebiliyor.

İLGİLİ HABERLER