reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone 8 ve iPhone 8 Plus (PRODUCT)RED
Apple iPhone 8 ve iPhone 8 Plus (PRODUCT)RED
Apple iPhone 8 ve iPhone 8 Plus (PRODUCT)RED
Apple iPhone 8 ve iPhone 8 Plus (PRODUCT)RED
Apple iPhone 8 ve iPhone 8 Plus (PRODUCT)RED

iPhone X sahiplerini dahi kıskandıracak yeni PRODUCT(RED) iPhone 8 ve iPhone 8 Plus [Video]

Teknoloji devi Apple, bugün ortaya çıkan dedikoduları fazla uzatmadı ve iPhone 8 ve iPhone 8 Plus‘ın PRODUCT(RED) versiyonlarını resmen duyurdu. İşte detaylar;

Advertisement

Geçtiğimiz yıl iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için duyurduğu (PRODUCT)RED modelleri çok beğenilen Apple, bunu 2018’de de bozmadı. Dakikalar önce iPhone 8 ve iPhone 8 Plus‘ın göz alıcı kırmızı renge sahip (PRODUCT)RED versiyonları lanse edildi. Normalden sadece renkleriyle ayrılan modeller, çok büyük bir amacın arkasında yer alıyor. Satın alındığı zaman her satıştan elde edilen gelirin bir bölümü HIV/AIDS ile mücadele programlarını desteklemek üzere The Global Fund’a giden ve AIDS’siz bir nesil yetiştirilmesine yardımcı olan bu özel RED versiyonlar, bu açıdan büyük önem arz ediyor. Ayrıca bu yeni seri kapsamında Apple‘ın geçen yıl yaptığı hatayı tekrarlamadığı görünüyor. iPhone 7’lerin (PRODUCT)RED sürümlerinde beyaz ön bölüm kullanan şirket, bu sefer olması gereken siyah renkle karşımıza çıkıyor. Bu da kırmızı ile siyah arasında harika bir uyumun sağlanmasına imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple iPhone 8 ve iPhone 8 Plus “(PRODUCT)RED”

Seçili bölgelerde 10 Nisan tarihinde (13 Nisan dağıtım / Türkiye için Mayıs ayı) satışa çıkacak olan yeni modeller, ilginç olarak normal ile aynı fiyata sahipler. Bu noktada 64 GB iPhone için 699 dolar (4.199 TL), iPhone 8 Plus içinse 799 dolar (4.799 TL) ödenmesi gerekiyor. Bu arada şirket iPhone X sahiplerini de unutmamış durumda. 99 dolarlık (229 TL) (PRODUCT)RED iPhone X Leather Folio kılıf, kırmızı rengiyle yine hem şık görünüyor hem de büyük bir projeye destek oluyor.

Video