reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone X iPhone X Plus (PRODUCT)RED

iPhone X ve iPhone X Plus için hazırlanmış (PRODUCT)RED konsepti [Video]

Teknoloji devi Apple, geçtiğimiz gün iPhone 8 ve iPhone 8 Plus‘ın PRODUCT(RED) versiyonlarını duyurdu. Ancak burada biliyorsunuz iPhone X es geçildi. Peki PRODUCT(RED) iPhone X gelse nasıl görünürdü? İşte bunu cevabını veren video;

Satın alındığı zaman her satıştan elde edilen gelirin bir bölümü HIV/AIDS ile mücadele programlarını desteklemek üzere The Global Fund’a giden ve AIDS’siz bir nesil yetiştirilmesine yardımcı olan bu özel RED versiyonlar, görüldüğü üzere büyük önem arz ediyor. Bu doğrultuda tanıtılan yeni iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri çok beğenilirken, herkes neden iPhone X’in kırmızı versiyonu gelmedi diye soruyor. Bunu neden yapmadığını halen bilinmeyen firma, tasarımcılara üzerinde çalışacakları yeni bir boşluk bırakmış görünüyor. İşte bu doğrultuda karşımıza iPhone X ve iPhone Plus için hazırlanmış (PRODUCT)RED konsepti çıkıyor. Alıştığımız yeni nesil iPhone tasarımını göz alıcı kırmızı renkle harmanlayan video, keşke bu renk de gelse dedirtiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple iPhone 8 ve iPhone 8 Plus “(PRODUCT)RED”

Türkiye’de için mayıs ayında satışa çıkacak olan yeni iPhone 8 ailesi, normal ile aynı fiyata sahipler. Buna göre 64 GB iPhone için 699 dolar (4.199 TL), iPhone 8 Plus içinse 799 dolar (4.799 TL) ödenmesi gerekiyor.

Video