reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 7

Vodafone, “Akıl Almaz” iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tekliflerini açıkladı

Vodafone merakla beklenen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın Akıl Almaz Tekliflerini açıkladı. Bugünden itibaren vodafone.com.tr üzerinden ön siparişe açılan telefonların sevkiyatı 14 Ekim’de başlayacak. 24 ay taksitle satın alınabilen telefonlardan iPhone 7’nin 32 GB modeli aylık 235 TL, iPhone 7 Plus ise aylık 252 TL‘den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

14 Ekim’den itibaren Vodafone’un “Akıl Almaz Akıllı Telefon Değişim Kampanyası” ile elindeki eski iPhone telefonunu (iPhone 4 ve üstü modeller) getirenler yeni iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a 1.560 TL’ye varan indirimlerle sahip olabiliyor.

Vodafone iPhone 7 ve iPhone 7 Plus satın alan kullanıcılara 408 TL değerinde Cep Kurtaran‘ı da hediye ediyor. Vodafone Cep Kurtaran, cihazınızda meydana gelen garanti içi ve garanti dışı tüm arızalara ve cihazınızla ilgili tüm ihtiyaçlarınıza tek noktadan çözüm bulmaya yardımcı oluyor. Haberin devamında yer alan görsellerde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın paket fiyatlarına ulaşabilirsiniz. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı buraya tıklayarak ön siparişle satın alabilir ve teklifler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tarife fiyatları

vodafone-45g-red

vodafone-esnek