reklamı kapat

POPÜLER

Red

Vodafone’dan Netflix’e özel paketler

Vodafone, Red abonelerine sunduğu yenilikçi 4.5G servislerine bir yenisini ekledi. Netflix’in Türkiye’de işbirliği yaptığı ilk operatör olan Vodafone, bu kapsamda Vodafone 4.5G Red tarifeleriyle birlikte iki farklı Netflix üyelik paketi sunacağını duyurdu.

Vodafone Red aboneleri ayda sadece 9,90 TL’ye 1 GB internet paketi satın alarak 83,99 TL değerinde 3 aylık hediye Netflix üyeliği alabilecek. Netflix lansmanına özel geliştirilen yeni “4.5G Red 10” tarifesiyle abonelere 3 ay hediye Netflix üyeliğinin yanı sıra ayda sadece 69 TL’ye 10 GB mobil internet ve her yöne 2000 dakika sunulacak. Vodafone’un Netflix lansmanına özel olarak geliştirdiği yeni “4.5G Red 10” tarifesindeki aboneler hiçbir ek ücret ödemeden, diğer Red aboneleri ise ayda sadece 9,90 TL’ye 1 GB internet paketi alarak 83,99 TL değerinde 3 aylık hediye Netflix üyeliğine sahip olabilecek. Vodafone’un Netflix kampanyasından yararlanmak isteyenlerin www.vodafone.com.tr adresini veya Vodafone Cep Merkezleri’ni ziyaret etmeleri yeterli.
Ender Buruk

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları söyledi: “Netflix gibi online içerik sağlayıcıların sunduğu tüketilebilir içerik çözümleri, akıllı telefon penetrasyonunun ve mobil veri kullanımının arttığı günümüzde dijitalleşmenin en önemli açılımlarından biri oldu. Vodafone olarak, dijital dönüşüm vizyonumuz doğrultusunda dünyanın lider içerik sağlayıcılarıyla işbirlikleri gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda, dünyanın en büyük internet televizyonu Netflix’in Türkiye’de işbirliği yaptığı ilk operatör olduk. Netflix ile içerik servislerindeki gücümüzü artırırken, Türkiye’de bir ilk olan bu işbirliğiyle Red’li abonelerimize Netflix üyeliğini tarifelerimize ek tekliflerle sunuyoruz. Buna göre, ‘4.5G Red 10’ tarifesindeki abonelerimiz hiçbir ek ücret ödemeden, diğer Red abonelerimiz ise ayda sadece 9,9 TL’ye 1 GB internet paketi alarak 3 ay hediye Netflix üyeliği alabilecek. Netflix işbirliğimizle Red’li abonelerimize diledikleri yerde, diledikleri zaman, diledikleri filmi ya da diziyi izleme özgürlüğü sunacağız. Vodafone Red kullanıcılarına en iyi ‘Vodafone 4.5G’ deneyimini sağlamak üzere zengin internet ve içerik servisleri sunmaya devam edeceğiz.”

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Vodafone’dan Netflix’e özel paketler” için 2 cevap

 1. Ali Karaabalı dedi ki:

  Şu şekilde olsaydı daha güzel olurdu.

  Ayda 9,99 TL ‘ye kota’dan düşmeden Netflix İzleme fırsatı.

  Bir filmin 500 MB olduğunu düşünürsek Kampanya önerilerim;

  Ayda 9,99 TL Standart netflix Kotadan düşmesiz

  Ayda 19,99 TL HD Netflix Kotadan Düşmeşiz

  Ayda 29,99 TL Full HD Netlifx Kotadan Düşmeşiz.

  Bu şekilde olsaydı süper olurdu.

  Vodafone Red L abonesiyim.

 2. Emre Çalışır dedi ki:

  Normalde 16 TL iken 10 TL ile izleyebilecek olmak oldukça iyi. Zaten Spotify kullanıyordum, Netflix de çok iyi oldu.