reklamı kapat

POPÜLER

vodafone
vodafone

Vodafone Smart 7 ailesi tanıtıldı

Vodafone, Smart 7 ailesinin dört üyesini düzenlediği basın toplantısında görücüye çıkardı. Vodafone’un tanıttığı cihazlar arasında üç yeni akıllı telefon ve bir adet tablet yer alıyor. Giriş seviyesine hitap eden Vodafone Smart style 7, orta-üst seviye akıllı telefon talep edenlere Smart ultra 7, hem tasarımı hem de teknik özellikleriyle daha üst seviye bir akıllı telefon isteyenlere Smart pro 7 Vodafone’un yeni telefonları olarak karşımıza çıkıyor. Seride bunun yanında 10,1 inç yüksek çözünürlüklü ekranla gelen Vodafone Smart tab 7 tablet de bulunuyor.

Vodafone Smart 7 serisinin amiral ürünü olan Vodafone Smart pro 7, 1.8 GHz 8 çekirdekli işlemcisi, 5.5 inç WQHD AMOLED ekranı, 4K video kaydedebilen 16 MP arka kamerası ve 8 MP ön kamerasıyla dikkat çekiyor. Serinin giriş seviyesi ürünü olan Vodafone Smart style 7’de ise 5 inçlik HD IPS ekran, 8 MP arka ve 5 MP ön kamera, 2.540 mAH kapasiteli pil ve hızlı şarj teknolojisi bulunuyor. 7,99 mm inceliği ve 134 gram ağırlığıyla göze çarpan telefon iki farklı renk seçeneğine sahip. Vodafone Smart style 7’nin ön satışa özel satış fiyatı ise 599 TL.

Vodafone Smart 7 ailesinin orta seviye akıllı telefonu Vodafone Smart ultra 7 ise 5,5 inç full HD ekran, 2.960 mAH pil, 2 GB RAM, 16 GB dahili hafıza ve 8 çekirdek işlemci gibi özellikleri kullanıcılara sunuyor. 13 MP ön ve 5 MP arka kamera ise telefonun diğer özellikleri arasında. Vodafone Smart ultra 7 ön satışa özel 899 TL’den satışa sunulacak.

Android Marshmallow 6.0’lı Vodafone Smart tab 7 tablet ise Vodafone 4.5G uyumluluğu ve yüksek çözünürlüklü 10.1 inç WUXGA ekranı bünyesinde barındırıyor. Vodafone’un operatör markalı yeni tableti, temmuz ayında vodafone.com.tr üzerinden ön satışa özel 699 TL’den piyasaya sunulacak.

Vodafone Smart style 7 akıllı telefon 1 Haziran, Vodafone Smart ultra 7 ve Vodafone Smart pro 7 akıllı telefonlar 1 Temmuz, Vodafone Smart tab 7 tablet ise 1 Ağustos itibariyle tüm Vodafone Cep Merkezleri’nden ve vodafone.com.tr adresinden resmi satışa sunulacak. Vodafone Smart style 7’ye ayrıca, 25 Mayıs itibariyle vodafone.com.tr üzerinden ön satış kapsamında da sahip olunabilecek.

Vodafone Smart 7 serisindeki telefonlara, 300 TL değerinde hediye içerikler ile ayda ek 9,9 TL’ye Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi veya Digiturk Play Sinema Paketi gibi premium içerikler ve 24 ay boyunca aylık 1 GB’lık internet paketinin eşlik edeceğini belirtelim. Vodafone Smart 7 serisi, eski telefonunu getirenlere yüzde 70’e varan indirimlerle ve ayda 10 TL’den başlayan ek ödeme imkanlarıyla sunulacak.