reklamı kapat

POPÜLER

Vodafone Smart Tab III

Vodafone Smart Tab III: Yüksek performans, uygun fiyat [Video]

7 ve 10 inçlik iki boyutta sunulan Vodafone Smart Tab III tablet serisi, güçlü donanımı, 3G teknolojisi ve zengin uygulama seçenekleriyle iddialı

Vodafone’un tanıttığı üçüncü tablet serisi olan Vodafone Smart Tab III tabletler, güçlü işlemcileri ve performans odaklı olmalarıyla dikkat çeken iki modelden oluşuyor. Lenovo’nun üretmiş olduğu Smart Tab III tabletlerin biri 10,1 diğeri ise 7 inç büyüklüğünde ekrana sahip.

10 inçlik Smart Tab III’te ekran, 1280×800 piksellik çözünürlük sunarken, 7 inçlik modelin ekran çözünürlüğü 1024×600 piksel. Smart Tab III tabletlerin sunduğu yüksek performansın kaynağı, 4 çekirdekli 1,2 GHz hızında çalışan işlemcileri. Android 4.2 işletim sistemiyle çalışan Smart Tab III serisi tabletlerin ikisi de 1 GB RAM’e ve 16 GB’lık dahili depolama alanına sahip. MicroSD kartlarla dahili belleğin artırılabiliyor olmasıyla da kullanıcıları memnun ediyor.

Vodafone Smart Tab III

Micro-HDMI ve micro-USB çıkışları bulunan Smart Tab III, Wi-Fi, Wi-Fi hotspot, Bluetooth 4.0 bağlantılarına da destek veriyor.

GİTTİĞİNİZ HER YERDE
Kapasitesi artırılabilen depolama alanına ihtiyaç duyabilirsiniz çünkü hem yüklü gelen uygulama ve hizmetler hem de sürekli yanınızda taşımak isteyeceğiniz fotoğraf, video gibi multimedya içerikleri bir süre sonra tabletin dahili hafızasına sığdırmakta zorlanabilirsiniz. Tablette, Vodafone’a ait bir takım özel uygulamalar da sunuluyor. Vodafone Mobil TV bu uygulamalardan biri. 3G teknolojili Smart Tab III tabletlerle televizyon izlemek, gelen e-postalara cevap göndermek, oyun oynamak ya da sosyal medyada olan bitenleri öğrenmek için mekan sınırlaması yok. Vodafone Süper İnternet sayesinde evde başladığınız işleri dışarıda, restoranda veya cafede tamamlayabilirsiniz. Vodafone, Smart Tab III tablet serisiyle bu güçlü donanım ve zengin içerikleri uygun fiyatla kullanıcılara sunuyor.

Detaylı bilgi için: Vodafone Smart Tab III

İşletim Sistemi
Android 4.2

Kamera
5 megapiksel

İşlemci
1,2 GHz 4 çekirdek

Depolama Alanı
16 GB (microSD kartla artırılabilir)

VİDEO