reklamı kapat

POPÜLER

Turkcell Superbox rakibi Vodafone RedBox geldi; işte fiyatlar

Turkcell Superbox rakibi Vodafone RedBox geldi; işte fiyatlar

Yüksek hızlı internet altyapısına sahip olmayan bölgeler için hazırlanan Turkcell Superbox rakibi Vodafone RedBox kullanıma sunuldu. İşte bilinmesi gerekenler;

Vodafone, 4.5G mobil şebekesini ev internetine dönüştüren yeni ürünü “Vodafone RedBox”ı tanıttı. Firmadan yapılan resmi açıklamaya göre “RedBox” ile evde internet ihtiyacına alternatif çözüm arayan kullanıcılar için fiber hızında ev interneti sunuluyor. Vodafone Evde’nin avantajlı fiyat ve çözümleri ile birlikte sunulan “Vodafone RedBox” sayesinde eve internet altyapısının ya da yüksek hızlı internet için fiber internetin gelmesini beklemeye gerek kalmıyor. Turkcell Superbox ile benzer bir çalışma mantığı olan Vodafone RedBox sahibi olmak isteyen faturalı bireysel müşterileri için özel tarifeler hazırlanmış durumda. Buna göre, 150 GB internet içeren RedBox 150 tarifesi ayda 99,90 TL’ye, 200 GB internet içeren RedBox 200 tarifesi ayda 129,9 TL’ye, RedBox Limitsiz tarifesi ise ayda 169,9 TL’ye elde edilebiliyor. Tarife fiyatlarına, yukarıda gördüğünüz özel RedBox modemi de dahil bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Turkcell Superbox ve Vodafone RedBox yüksek fiyatlı ancak ihtiyacı olanlar için önemli hizmetler

Engin Aksoy yeni hizmetleri hakkında şunları söyledi. “Vodafone Evde ile hiçbir evi internetsiz bırakmıyoruz” Bir “teknoloji iletişimi şirketi” olarak birey ve hanelerin dijitalleşmesine önem verdiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi: “Vodafone olarak, müşterilerimizin ev interneti ihtiyaçlarına yönelik uygun fiyatlı teklifler geliştirmeye ve deneyimde farklılaşmaya devam ediyoruz. Ev interneti konusunda 360 derece hizmet sunduğumuz Vodafone Evde ile hiçbir evi internetsiz bırakmıyoruz. Bu doğrultuda, Vodafone Evde çatısı altında sunduğumuz yeni ürünümüz ‘Vodafone RedBox’ ile her eve fiber hızında ev interneti götürüyoruz. Dünya genelinde hem mobil iletişim ihtiyacını karşılayan hem de yüksek hızlı internet deneyimi sunan Sabit Kablosuz Erişim teknolojisine ilgi her geçen gün artıyor.

İçinde 4.5G mobil SIM kart olan özel bir modem sayesinde mobil interneti ev internetine çeviren bu yeni teknoloji, ev içinde herhangi bir kablolamaya ihtiyaç duymadan sadece prize takıp çalıştırılabileceği için kolayca taşınabilir ev interneti deneyimi sunuyor. Böylece, modemi fişe takabileceğiniz her yerde yüksek hızlı ev interneti kullanabiliyorsunuz. Biz de ‘Vodafone RedBox’ ile müşterilerimize her an her yerde kullanabilecekleri, taşınabilir ve fiber hızında ev interneti sunuyoruz. Bu sayede, taşındığı adreste altyapı ya da port olmadığı için internet bağlatamayan ya da evinde fiber altyapı olmadığı için internet hızı düşük olan kullanıcılarımıza yenilikçi bir teknolojik çözüm sunuyoruz. Vodafone olarak, müşterilerimizi geleceğin heyecan verici dünyasına hazırlayacak ayrıcalıklı ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin akıllı telefon fabrikası ile tanışın