reklamı kapat

POPÜLER

The Batman

The Batman filminin son bulan vizyon tarihi gizemi

Yönetmenliğini Matt Reeves’in üstleneceği The Batman filminin vizyon tarihi sonunda netlik kazandı. Böylece DC hayranları için geri sayım da başlamış oldu.

Ben Affleck’in rol alacığı The Batman filmi uzun zamandır bekleniyor. Fakat proje yakasını bir türlü belirsizlikten kurtaramıyor. Başlangıçta Ben Affleck tarafından yazılıp yönetilecek film daha sonra Matt Reeves’e emanet edildi. Ardından senaryosu en baştan tekrar yazıldı. Tam işlerin yoluna girme zamanı gelmişken Ben Affleck’in başrolü bıraktığı ortaya çıktı. Bu gelişmeyle birlikte The Batman’in vizyon tarihi de netlik kazandı.

Deadline sitesinin haberine göre The Batman filmi 25 Haziran 2021 tarihinde izleyici karşısına çıkacak. Matt Reeves’in kamera arkasında görev yapacağı film yeniden başrol arayışına başlayacak. Bruce Wayne’i canlandıracak yeni ismin belli olmasıyla birlikte çekimler başlayacak. Bunun yanında son zamanlardaki iddiaların aksine Batman filmi Frank Miller’ın Batman: Year One hikayesini beyaz perdeye aktarmayacak. Hangi hikayenin temel alınacağı henüz belli değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan filmin asıl ismi de The Batman olmayacak. Fakat bu ismin ne zaman açıklanacağını da bilmiyoruz. Ben Affleck’in açıklamasıyla akıllarda yer eden bu ismin yerine bakalım nasıl bir ad tercih edilecek.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı