reklamı kapat

POPÜLER

Ben Affleck’ten Batman söylentilerine cevap gecikmedi [Video]

Daha vizyona girmeden türlü badireler atlatan Batman filmi hakkında iddialar son bulmuyor. Son olarak Ben Affleck‘in Batman olmaktan vazgeçtiği ve stüdyonun bir çözüm arayışına girdiği iddiaları ortaya atılmıştı. Ünlü oyuncu bu dedikodulara San Diego Comic Con‘da cevap verdi. Sözleri çarpıtmaya mahal vermeyecek kadar netti.

Hatırlayacağınız üzere başlangıçta Ben Affleck, The Batman filminin her şeyi olmuştu. Başrolün yanı sıra senaristliği ve yönetmenliği de üstlenecekti. Ardından temponun fazlasıyla yoğun geldiğini dile getirerek yönetmenlik görevinden vazgeçti. Bu önemli görevi Matt Reeves üstlendi. Kısa bir süre önce de The Batman’in senaryosunun baştan yazılacağı dile getirildi. Böylece Ben Affleck’in senaryo çalışmaları çöpe atılmış oldu. Geçtiğimiz hafta The Hollywood Reporter büyük ilgi çeken bir iddia ortaya attı. Ben Affleck’in artık Batman olmak istemediği ve ayrılmanın yollarını aradığı dile getirildi. Öyle ki stüdyonun Batman’i gelecek planlarından çıkartmaya başladığı dile getiriliyordu.

Ben Affleck bu iddiaları San Diego Comic Con’da hayranların önünde yanıtladı. Sözlerine “Açık bir şekilde cevap vermeme izin verin: Ben dünyanın en şanslı adamıyım. Batman tüm evrenlerin en havalı karakteri. Bu kahramana hayat vermek inanılmaz bir şey. Hala Batman olduğum için fazlasıyla heyecanlıyım.” şeklinde başladı. Ardından heyecanını belli etmemiş olsa da hala Batman olarak iki film çektiğine inanamadığını söyledi. Bu açıklamalarıyla birlikte iddiaları yalanlamış oldu.

Ben Affleck yakında Justice League ile bir kez daha Batman’e hayat verecek. Bu filmi 17 Kasım‘dan itibaren izleyebileceğiz.