reklamı kapat

POPÜLER

Ben Affleck, yeni Batman filminin ismi konusunda geri adım attı

Ben Affleck geçtiğimiz günlerde hem yönetip hem de rol alacağı Batman filmine dair açıklamalarıyla gündeme gelmişti. Üzerinde çalıştıkları yapımın ismini The Batman olarak açıklamıştı. Pek de yaratıcı olmayan bu ismin tepki almasıyla birlikte Affleck duruma açıklık getirdi.

Başarılı oyuncu şimdilerde yeni filmi The Accountant‘ın tanıtım turunu gerçekleştiriyor. Bu sebeple gerçekleştirdiği röportajlardan birinde çizgi roman hayranlarının merakla beklediği yapımın ismini The Batman olarak açıkladı. Ancak Batman şimdiye kadar defalarca sinemaya uyarlandığından bu isim hayranların beklentisini karşılayamadı. Birçok kişi seçilen adın pek de yaratıcı olmadığını dile getirdi. Ben Affleck de son röportajında isim konusunda yeni açıklamalarda bulundu.

Affleck, E News‘un Facebook üzerinden paylaştığı röportajda The Batman’in kesinleşmiş bir isim olmadığını söyledi. Durumu “Geçtiğimiz gün bahsetmiştim. Batman filmi üzerinde uzun zamandır çalışılan bir proje. Henüz ortada gerçekleşen bir şey yok. Hala senaryoyu tamamlamaya, bütçeyi belirlemeye ve diğer tüm detayları kesinleştirmeye çalışıyoruz. Birisi bana projeyi ne şekilde andığımızı sordu. Başka bir filmi tanıtırken sorulan bu soruya “Henüz bir ismimiz yok. Şimdilik The Batman, Batman Movie ya da Batman olarak anıyoruz.” cevabını verdim. Açıklama birden “Affleck, Batman filminin adını açıkladı” haline geldi. İnsanlar da bunun çok sıkıcı bir başlık olduğunu dile getirmeye başladı.” şeklinde özetledi. Kendisine yönetilen soruya olabildiğince yanıt vermeye çalıştığını ancak durumun yanlış anlaşıldığını dile getirdi.

Kısacası kimsenin beğenmediği The Batman merakla beklenen yapımın ismi olmayacak. Joe Manganiello‘nun da Deathstroke rolünde karşımıza çıkacağı yapımın 2018 yılında vizyona girmesi bekleniyor.