reklamı kapat

POPÜLER

Ben Affleck, Batman filminin çekimlerine ne zaman başlanacağını açıkladı

Hakkındaki yeni iddialarla sık sık gündeme gelen Batman filminin akıbeti sonunda belli oldu. Ben Affleck projenin çekimlerine ne zaman başlayacaklarını açıkladı.

Bildiğiniz gibi Affleck ilk olarak Batman v Superman: Dawn of Justice ile izleyici karşısına çıktı. Film ciddi eleştirilere maruz kalsa da, yarattığı Batman portresi oldukça beğenildi. Daha sonra bu çok sevilen karakterin yeniden solo maceraları ile beyaz perdeye döneceği belli oldu. Üstelik Ben Affleck başrolde yer almanın yanı sıra, filmin yönetmenliğini de üstlenecekti. Bu gelişmeler çizgi roman hayranlarının heyecanlanmasına yetti de, arttı bile.

İsmi önce The Batman olarak açıklanan, ardından yalanlanan yapımın çekimleri 2017’nın bahar aylarında başlayacak. Herkesi memnun eden bu haber Ben Affleck’in Variety‘ye konuşması ile ortaya çıktı. Kara Şövalye‘yi yeniden seyredeceğimiz bu filmde Affleck’in yanı sıra Joe Manganiello ile J.K. Simmons rol alacak. Eğer her şey planlara uygun ilerlerse merakla beklenen bu yapımı 2018 senesi içinde izleyebileceğiz.