reklamı kapat

POPÜLER

Batman filminin ismi belli oldu; ödül 5C sınıfından Ben Affleck’e gidiyor [Video]

Yeni Batman filminin yaklaşık bir buçuk yıl sonra çıkacağı kesinleştiğinden beri detaylar için yanıp tutuşuyoruz. Batman v Superman filmiyle kendini pek çok hayrana ispatlayan Ben Affleck yazıp yöneteceği Batman filmiyle de bunu parlatmaya hazır. Ancak filmin en önemli detaylarından biri olan ismi açıkladığında kendisi hakkında biraz şüpheye düşmedik değil.

Ben Affleck filmin isminin “The Batman” olacağını açıkladı. En azından şimdilik planlar bu yönde. Bu çok yaratıcı fikri için Affleck’i ayakta alkışlarken, bu ismi bulmak için çok düşünüp düşünmediğini de oldukça merak ediyoruz. Öyle ki şu koşullarda filmin ismini “Batman Begins, Again” yapsa dahi yaratıcı kalıyor. Kendisini tebrik ediyor, yaratıcı zekasını filme sakladığına inanmak istiyoruz.

Öte yandan Affleck’in bu ismin değişebileceğini belirttiğini de ekleyelim. Senaryo üzerinde çalışmaların devam ettiğini söyleyen Affleck, her şeyin çok iyi gittiği konusunda da garanti veriyor. Sanıyoruz ki isim seçme kısmı buna dahil değil.

Açıkçası The Batman filmi için oldukça heyecanlıyız. Joe Manganiello’nun Deathstroke olarak boy göstereceği filmin Batman’in dedektiflik yeteneklerine doyacağımız bir senaryoyla gelmesi bekleniyor. Daha fazla detay için Ben Affleck’in muhteşem açıklamalarını bekliyoruz.