reklamı kapat

POPÜLER

Jimmy Kimmel’dan Batman v Superman filminin silinen sahneleri [Video]

Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmi için geri sayım başladı. 25 Mart’ta vizyona girecek olan filmin tanıtımları ise tam gaz devam ediyor. Jimmy Kimmel’ın programına katılan Ben Affleck ise eğlenceli bir parodiyle filmin silinmiş(!) sahnelerini açığa çıkarıyor.

Jimmy Kimmel ve parodileri artık klasikleşmiş durumda. Aynı şeyi Batman v Superman için de hazırlayan Kimmel, oldukça meşakkatli bir çalışma içine girmiş. Programda konuk olarak her ne kadar sadece Ben Affleck yer alsa da Henry Cavill (Superman) ve Jesse Eisenberg‘ün (Lex Luthor) katılımıyla ortaya harika bir parodi çıkmış. Programda filmde oynadığını duyuran Jimmy Kimmel ne kadar heyecanlı olduğundan bahsederken Ben Affleck mimiksiz suratıyla Kimmel’ın bu heyecanını olabildiğince kırıcı olmadan yarıda kesiyor ve bazen iyi sahnelerin daha iyilerini gölgelememesi için çıkarılması gerektiğinden bahsediyor. Sonrasında çıkarılan söz konusu sahneyi gösterdiklerinde ise fragmanın gerilimi en yüksek sahnelerinden biriyle karşılaşıyoruz.

Clark Kent ve Bruce Wayne’in Lex Luthor’ın düzenlediği davette ilk kez karşı karşıya gelmesiyle artan tansiyonda her şey olduğu gibi ilerlerken bir anda sahneye giren Kimmel, atmosferi bozuveriyor. Bir bakışta Clark Kent’in aslında gözlük takmış olan Superman olduğunu bağıra bağıra dile getiren Kimmel, Bruce Wayne’den fotoğraflarını çekmesini istediğinde ise Wayne’in aslında Batman olduğu ortaya çıkıyor. Kimmel bunu tabii ki gözleri akıllı telefon ekranının arkasında kalan Bruce Wayne’in dudakları ve çenesinden anlıyor. Sonrası ise elbette cümbüş. Her iki kahramanı kimliklerini açık ederek rahatsız eden Kimmel’ın sonu ise hiç beklemediği bir yerde bitiyor. Sonunda bir de sürpriz bir konuğun bulunduğunu belirterek sizi haberin girişinde yer alan parodi videosuyla baş başa bırakıyoruz.