reklamı kapat

POPÜLER

batman

Ben Affleck’in Batman olmasının ardındaki gerçek [Video]

Justice League’in tanıtım çalışmalarında son düzlüğe girdiğimiz şu günlerde filmin yıldız oyuncuları ilgi uyandıran açıklamalarda bulunmaya devam ediyor. Jason Momoa’nın Man of Steel teorisini doğrulamasının ardından Ben Affleck, Batman rolünü neden kabul ettiğini açıkladı. Bu kararın ardından oldukça şahsi bir neden çıktı.

Samimi açıklama

Aslına bakarsanız Ben Affleck daha önce Batman’i canlandırmanın çocukluk hayalini gerçekleştirmek gibi hissettirdiğini söylemişti. Ancak görünen o ki rolü kabul etmesinin tek nedeni bu değilmiş. Tecrübeli oyuncu geçtiğimiz günlerde Jimmy Kimmel Live programına katıldı. Burada Justice League’den ve kostümlerin ne kadar rahatsız olduğundan bahsetti. Ardından neden süper kahraman olmayı kabul ettiğini anlattı. Bu kararın ardından Affleck’in oğlu çıktı.

“Aslında bu rolü kabul etmemin nedeni oğlumun beni Batman kostümüyle görmesini sağlamaktı. Çocuklarımız ufakken onların bizi birer süper kahraman gibi görmesini istiyoruz. Ta ki bunun gerçek olmadığını anlayacak yaşa gelene kadar…”

Bu açıklamanın ardından oğlunun yakın zamanda çekilmiş bir fotoğrafını gösterdi. Böylece Samuel Affleck’in Batman yerine The Flash kostümü giymeyi tercih ettiği ortaya çıktı. Sevilen oyuncunun tüm bunlardan bahsettiği ve oğlunun fotoğrafını izleyicilerle paylaştığı anları hemen aşağıda yer alan videoda görebilirsiniz.

VİDEO