reklamı kapat

POPÜLER

Nick Jonas Batman

Nick Jonas Batman rolüne talip

Ben Affleck’in Batman rolünü bırakmasıyla birlikte herkes bu karakteri kimin devralacağını merak ediyor. Nick Jonas ise role talip olduğunu şimdiden ortaya koydu.

DC hayranları uzun zamandır Ben Affleck’in DC evreninden ayrılmak istediğine dair haberlerle karşı karşıya kalıyordu. Kimse tarafından onaylanmayan ve yalanlanmayan bu haberler asılsız söylenti olarak değerlendiriliyordu. Fakat geçtiğimiz günlerde The Batman’in vizyon tarihi belli oldu. Bununla birlikte Ben Affleck, Batman’i bıraktığını resmen doğruladı. Şimdi herkes Matt Reeves’in yeni başrol olarak kimi seçeceğini merak ediyor. Hayranların önerdiği pek çok isim bulunuyor. Nick Jonas ise rol için kendini öneriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HYPEBEAST ortaya çıkan gelişmenin ardından yaptığı Instagram paylaşımıyla “Yeni Batman sizce kim olmalı?” diye sordu. Bu paylaşımın altına sayısız yorum geldi. Fakat içlerinde en fazla dikkat çeken Nick Jonas oldu. Sevilen isim “İsmim Nick. Soyismim Jonas.” diye kendini tanıtarak role talip olduğunu ortaya koydu. Böylece ismi Bruce Wayne karakteriyle birlikte anılan oyuncular arasına hızla giriş yaptı. Öte yandan Jake Gyllenhaal, Ben Barnes, Jamie Dornan ve Jack O’Connell gibi oyuncuların adı da bu rolle anılıyor. Bakalım stüdyo tercihini kimden yana kullanacak?

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı