reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli

Hızlı ve Öfkeli serisinin gözü Aquaman’in yıldızı Jason Momoa’da

Beyaz perdenin en uzun soluklu serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli gözünü Aquaman filminin yıldızı Jason Momoa’ya çevirmiş durumda.

Aksiyon filmi sevenlerin gözdesi olan Hızlı ve Öfkeli dünyası ufak ufak genişliyor. Çok yakında Dwayne Johnson, Jason Statham ve Idris Elba’nın rol aldığı Hobbs and Shaw filmi izleyici karşısına çıkacak. The Rock kendi Instagram hesabını bu projeye dair heyecan uyandıran detayları paylaşmak için kullanıyor. Son olarak paylaştığı fotoğrafla Hobbs’un dört erkek kardeşini izleyicilere tanıttı. Bu karakterlere Roman Reigns, John Tui, Josh Mauga ve Cliff Curtis hayat verecek. Hızlı ve Öfkeli hayranlarından biri bu kardeşlerden birini neden Jason Momoa’nın canlandırmadığını sordu. Dwayne Johnson’ın cevabı ise gözlerin Aquaman’in yıldızının üstünde olduğunu kanıtlar nitelikte.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sevilen oyuncu “Momoa nerede?” sorusuna “Ben ve Momoa onu bu filme dahil etmek için çok çaba sarf ettik. Kardeşlerimden birini canlandırmasını istiyorduk. Fakat onun programı inanılmaz yoğundu. Bir sonraki Hobbs and Shaw filminde bizimle olmasını umuyoruz.” diye yanıt verdi. Kısacası henüz ortada netleşen bir şey olmasa da, gelecekte Jason Momoa’yı Hızlı ve Öfkeli serisinde görmemiz fazlasıyla mümkün görünüyor.

İlginizi çekebilir

Aquaman Türkçe altyazılı son fragman