reklamı kapat

POPÜLER

meizu zero

Dünyada bir ilke imza atan Meizu Zero’nun yüksek satış fiyatı ortaya çıktı

Kısa bir süre önce satış tarihi ortaya çıkan Meizu Zero, fon toplama platformu Indiegogo üzerinden satışa sunuldu. Indiegogo üzerinden kullanıcıların beğenisine sunulan yenilikçi telefon, 1.299 dolardan kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Fiziksel tuşun, 3,5 mm kulaklık girişinin ve şarj girişinin de olmadığı Meizu Zero, sadece kablosuz şarj edilebiliyor. Telefon, fiziksel butonların yerine ise dokunmatik yüzeyler kullanıyor. Ses oluşturmak için direkt olarak ekranın kendisini kullanan (piezoelektrik) Meizu Zero’da 5,99 inç AMOLED ekran yer alıyor. Bir ekran çentiğine sahip olmayan telefon, ekrana entegre parmak izi sensörü teknolojisi benimsiyor. Gövdesi IP68 sertifikasını alan model, arkasında 12 megapiksel + 20 megapiksel çiftli kamera taşıyor. Burada Sony IMX 380 ve IMX 350 AI sensörler kullanılıyor. Önündeki kamera 20 megapiksel çözünürlükte olan model, gücünü Snapdragon 845 işlemciden alıyor. Gövdesi seramik olan Zero, fiziksel SIM kartı yerine de eSIM kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Meizu Zero ne zaman satışa sunulacak?

Seramik gövdesi sayesinde çizilmelere karşı oldukça dayanıklı olan telefon nsan ayında piyasadaki yerini alacak. Meizu Zero hakkındaki detayları önümüzdeki günlerde sizlere aktaracağız. Bu arada Meizu Zero’nun Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı henüz belli değil. Telefonun Türkiye’ye gelme durumunda oldukça yüksek bir fiyattan satışa sunulacağını şimdiden söylemek mümkün.

İlgili Video

Telefonun tanım videosu