reklamı kapat

POPÜLER

Meizu 17
Meizu 17
Meizu 17
Meizu 17

İşte bu sürpriz oldu; Meizu 17 ortaya çıktı!

Türkiye’de de resmi olarak yer alan firmalardan Meizu, kısa süre önce 16s modelini tanıtmıştı. Bu modelin üstünden çok geçmeden Meizu 17 ortaya çıktı.

Meizu 16s gerçekten şık tasarımlı ve güçlü bir amiral gemisi. Ancak model daha yeni tanıtıldı. Bu açıdan Meizu 17 modelinin hemen ortaya çıkması gerçekten garip duruyor. Fakat amiral gemisi seviyesinde olacak Meizu 17 resmi olarak geliyor. Firmanın bir etkinliğinde açık şekilde görülen cihaz, kesin olarak 5G desteğine de sahip olacak. Büyük ihtimalle gücünü Snapdragon 855 işlemciden ve X50 5G modemden alacak telefonun, bunlar haricinde hiçbir detayı bilinmiyor. Firma 5G döneminde geriye kalmamak adına yeni modeli hızlı şekilde satışa sunacak gibi görünüyor. Şu an pazarda 5G destekli çok fazla telefon bulunmuyor. Bu konuda öncü isim şimdilik Samsung gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Meizu 17, firmanın “Zero” modeli üzerine kurulabilir

Meizu Zero, hatırlamak adına son dönemde gördüğümüz en özel modeller arasında yer alıyor. Bunun arkasında da kesinlikle telefonun bünyesinde fiziksel buton, 3.5 mm kulaklık girişi ve hepsinden önemlisi bir şarj girişi bulunmaması yer alıyor. Sadece kablosuz olarak şarj edilebilen telefon, fiziksel butonların yerine dokunmatik yüzeyler kullanıyor. Ses oluşturmak için direkt olarak ekranın kendisini kullanan (piezoelektrik) Zero, bir bağış kampanyası ile satışa çıkmış ancak fiyatın da etkisiyle gündemde gelmemişti. Ancak firma bu tasarımı bırakmıyor. 17 isimli yeni model için kullanacak gibi görünüyor.

İlgili Video