reklamı kapat

POPÜLER

Man of Steel 2

Aquaman’in ardından alevlenen Man of Steel 2 söylentisi

Aquaman filminin beyaz perdede elde ettiği büyük başarının ardından Man of Steel 2 söylentileri de alevlendi. Son iddialar DC hayranlarını fazlasıyla heyecanlandıracak türden.

Bildiğiniz gibi Warner Bros’un DC uyarlamalarıyla başı dertteydi. Sinemaya aktarılan pek çok yapım hayranların beklentilerini karşılamayı başaramadı. Bu gidişatı kırmayı başaran Wonder Woman ve Aquaman oldu. Warner Bros stüdyoları bu başarıların ardından solo hikayelere odaklanma kararı aldı. Böylece Man of Steel 2 stüdyonun gündemine geri dönmüş oldu. Reddit‘te paylaşılan söylentiye göre Warner Bros, Man of Steel 2 için çalışmaları hızlandırdı. Paylaşılan söylenti güncel durumu şöyle özetliyor:

“Stüdyoya yakın bir kaynak Man of Steel 2 filminin San Diego Comic Con’da duyurulacağını söyledi. Bu proje zaten bir süredir geliştiriliyordu. Fakat hayata geçirilmesi Aquaman’in gişede elde edeceği başarıya bağlıydı. Aquaman filminin tüm beklentileri aşmasıyla önkoşul sağlanmış oldu. Man of Steel 2, diğer süper kahramanlardan bağımsız, DC sinema evreninde geçen, daha düşük bütçeli ve önceye nazaran yönetmen özgürlüğünün daha geniş olduğu bir proje olacak. Henüz yönetmen belli değil ama kamera arkasına geçen Christopher McQuarrie olmayacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Birkaç ay önce Man of Steel 2 projenin rafa kaldırıldığı söylenmişti. Görünen o ki Aquaman’in elde ettiği başarı Warner Bros stüdyolarının fikrini değiştirdi.

İlginizi çekebilir

Aquaman Türkçe altyazılı son fragman

A