reklamı kapat

POPÜLER

Dwayne Johnson

Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw galasının kahramanı Dwayne Johnson

Hızlı ve Öfkeli ile tanıyıp sevdiğimiz kahramanların macerası Hobbs & Shaw ile devam ediyor. Merak edilen filmin galası geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi. Bu galada yaşanan tatsız olayı çözen ise Dwayne Johnson oldu.

Başrollerini Dwayne Johnson, Jason Statham ve Idris Elba’nın üstlendiği Hobbs & Shaw son zamanların en merak edilen filmleri arasında yer alıyor. Hızlı ve Öfkeli dünyasını bir adım daha genişleten filmin galası geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi. Türkiye’deki izleyicilerle 2 Ağustos‘ta buluşacak olan filmin galası enteresan bir olaya ev sahipliği yaptı. Sosyal medyada yapılan paylaşımlara bakılırsa galanın gerçekleştirildiği salonda elektrik odaklı bir sorun yaşandı. Kıvılcımları koltuklarında hisseden izleyiciler panik içinde salonu terk etmeye çalıştı. Bu noktada gösterim durduruldu ancak izleyicilerin korkusunu atlatması pek kolay olmadı. Bu noktada filmin başrolünü üstlenen The Rock sahneye çıktı.


Dwayne Johnson usulü çözüm

Sevilen oyuncu önce yaşanan problemin ne olduğunu açıklayıp durumun çözüldüğünü ifade etti. Ardından yaptığı şakalarla ortamdaki gergin havayı dağıttı. Herkes salondan kaçmaya çalışırken kendisinin salonda kaldığını söyledi. Ardından da rol arkadaşı Jason Statham‘ı kaçarken gördüğünü dile getirip herkesi kahkahaya boğdu. Onun herkesi fazlasıyla geren bu durumu oldukça keyifli bir şekilde tatlıya bağlaması büyük takdir topladı. Hobbs & Shaw’ın yıldızı aynı zamanda gala gecesinin kahramanı ilan edildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı