reklamı kapat

POPÜLER

Mysterio

Spider-Man Far From Home filminde gizli kalan Mysterio sahnesi

Son zamanlarda gündemden düşmeyen Spider-Man Far From Home filminde hiç kimsenin fark etmediği bir Mysterio sahnesinin yer aldığı ortaya çıktı. Marvel izleyicilerin bu detayı gün yüzüne çıkartması uzun sürmedi.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Far From Home‘a dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Jake Gyllenhaal‘un hayat verdiği Quentin Beck, Far From Home’un en büyük sürprizlerinden biriydi. Marvel çizgi romanlarını takip edenler Mysterio’nun hikayenin kötüsü çıkacağını en başından beri tahmin ediyordu. Gyllenhaal’un karakteri canlandırma biçimiyle birlikte karakter çok daha keyifli ve başarılı bir hal aldı. Fakat Mysterio’nun filmde fark ettiğimizden çok daha önemli bir yeri olduğu anlaşıldı.

Mysterio detayı

Her şey Jake Gyllenhaal’un Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafla paylaştı. Açıklamada fotoğrafın Far From Home seti sırasında çekildiği bilgisi yer alıyordu ancak oyuncunun üzerindeki kıyafet izleyicilere tanıdık gelmedi. Sonrasında bir Marvel hayranı bu gömleğin filmde görüldüğü anı yakalamayı başardı. Bu sayede filmde gizli bir Mysterio sahnesi olduğu anlaşıldı. Daha Spider-Man Far From Home’un başında kahramanlarımız Venedik‘e adım attığında Mysterio’nun onları yakından takip etmeye başladığını anlıyoruz. Peter Parker’ın MJ’ye hediye edecek kolyeyi aradığı sahnede, arka planda Mysterio yer alıyor. Onun uzaktan Peter Parker’ı gözlemlediği anlaşılıyor. Bu sayede onun planını gerçekleştirmek için gerçekten büyük çaba sarf ettiğini anlıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı