reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home setinden sızan yeni video [İzle]

5 Temmuz 2019’da vizyondaki yerini alacak olan Spider-Man: Far From Home filminin setinden sızan video Mysterio’yu müjdeliyor.

Her ne kadar merakla Avengers 4’ü beklesek de, Marvel Sinematik Evreni’nde 4. evreyi açacak olan Spider-Man: Far From Home filmi için de çok heyecanlıyız. Filmle ilgili pek çok açıklama yapıldı ve sızıntı gerçekleşti ancak bu kez ortaya çıkan görüntüler hayli iddialı. Setten sızan 45 saniyelik videonun filmin son sahneleri olduğu iddia ediliyor. Videodaki en dikkat çekici nokta ise Mysterio rolündeki Jake Gyllenhaal. Her ne kadar uzun zamandır konuşulsa da ünlü aktörün Mysterio rolü resmileştirilmemişti. Bu sızıntıyla beraber filmin ana kötüsünü de öğrenmiş olduk.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lunaparkta savaş

Lunapark benzeri bir alanda esaslı bir dönüşün gerçekleştiğini gördüğümüz videoda Mysterio’nun mor pelerini rahatlıkla seçilebiliyor. Tabii hala resmi bir açıklama bulunmadığını da hatırlatalım. Şu noktada bu kostümden sonra karakterin Mysterio çıkmaması da ciddi bir şaşkınlık ve hayal kırıklığı yaratacaktır şüphesiz. Çetin bir savaşın tam sonunu gösteren video, yeni filmin hayli aksiyonlu geçeceğini de müjdeliyor.

Spider-Man: Far From Home’un ağırlıklı olarak Avrupa’da geçeceğini de hatırlatalım. New York’tan birazcık uzaklaşacağımız filmde, kahramanımızı aksiyon dolu bir yolculuk bekliyor.