reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man: Far From Home Ryan Reynolds

Ryan Reynolds’tan Spider-Man: Far From Home açıklamasına Deadpool usulü cevap

Spider-Man: Far From Home filmi için beklediğimiz açıklama Jake Gyllenhaal tarafından nihayet yapıldı. Ancak bu tarz açıklamalarda rol çalmayı iyi bilen Ryan Reynolds yine olay yerindeydi.

Spider-Man: Far From Home filmleri için Instagram üzerinden yapılan açıklamalara alıştık. Nitekim bir süredir Mysterio olarak karşımıza çıkacağını bildiğimiz Jake Gyllenhaal da resmi açıklamasını Instagram üzerinden yaptı. Üstelik gönderi Gyllenhaal’ın Instagram’daki ilk paylaşımı. Mysterio odaklı bir sayı okuyan Gyllenhaal’ın video açıklamasında ise “Spider-Man’i oynamadığımı şimdi fark ettim.” notu düşülmüştü. Açılan bu ortayı karşılamak üzere ise Ryan Reynolds gönderinin altında yerini aldı. Reynolds yalnız da değildi üstelik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Ben de şimdi fark ettim”

Artık neredeyse Deadpool’a dönüştüğüne inandığımız Reynolds kendisinden beklenen espriyi yaparak “Şu an fark ettim ki ben de Spider-Man’i oynamıyormuşum.” diyor. Reynolds’ın eğlenceli yorumu ise hayranların Deadpool ve Spider-Man odaklı bir film arzusunu perçinlemiş durumda. Fox satın alımı sonrası böyle bir film görmek isterdik ancak Spider-Man bunun için çok mu “aile dostu” kalır emin değiliz.

Öte yandan Reynolds ne yazık ki bu şakayı yapan ilk isim değil. Hulk’ı canlandıran Mark Ruffolo, Reynolds’tan önce davranıp gönderinin altına “Aynen” yazmıştı. Ancak hem Ruffolo’nun oynadığı karakterden dolayı hem de kendisinin genellikle gölgede kalmasından kaynaklı, bu cevap Reynolds’ınki kadar dikkat çekmemiş gibi görünüyor. Film 5 Temmuz 2019‘da vizyondaki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

Spider-Man: Far From Home filminin setinden sızan video