reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man: Far From Home

Tüm detaylarıyla tamamen siyah Spider-Man: Far From Home kostümü ortaya çıktı

Avengers 4 fragmanına henüz kavuşamadık ancak yeni açıklamalarla Spider-Man: Far From Home heyecanı alevlendi. Filmde karşımıza çıkacak Spider-Man kostümlerinden biri de detaylarıyla ortaya çıktı.

8 Aralık’ta fragmanı yayınlanacağı iddia edilen Spider-Man: Far From Home filminden yeni kostüm detayları yayınlandı. Daha önce setten sızan görüntülerde görme şansı elde ettiğimiz siyah kostüm, Noir Spider-Man esintileriyle bizi karşılıyor. Brezilya’daki Comic Con’da sergilenen kostüm, gözler dışında tamamen siyah renkli parçalardan oluşuyor. Yeni filmde hayli gizli bir görev üstlenecek gibi görünen kahramanımızın bu kostümü, Noir hayranları için de aynı bir heyecan oluşturmuş durumda. Bunun yanı sıra bir de yine filmde göreceğimiz siyah-kırmızı kostüm de sergilenenler arasında yer alıyor. Bu kostüm ilk kez New York’ta gerçekleştirilen çekimler sırasında hayranlar tarafından yakalanan görüntülerde sızmıştı.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man: Far From Home Mysterio’yu getiriyor

Bildiğiniz gibi film Spider-Man evreninin popüler kötülerinden Mysterio’yu merkezine oturtacak. Jake Gyllenhaal’ın canlandıracağı Mysterio’nun hikayeye etkisi şimdiden merak ediliyor. Bunun dışında bildiklerimiz arasında, isimden de anlaşılacağı üzere, maceranın New York dışına çıkacağı yer alıyor. Kahramanımız Londra’yı ziyaret etmeye hazırlanıyor.

İlk fragmanının 8 Aralık’ta yayınlanması beklenen film aynı zamanda Marvel Sinematik Evreni’nde de 4. evrenin kapılarını aralayacak ilk yapım olacak. Avengers 4 sonrası nasıl bir zaman dilimiyle karşılaşacağımızı merak ettiğimiz yapım 5 Temmuz 2019‘da vizyondaki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

Spider-Man: Far From Home filminin setinden sızan video