reklamı kapat

POPÜLER

Dark Phoenix

Game of Thrones yıldızının yeni filmi Dark Phoenix’ten ilk fragman [İzle]

Game of Thrones yıldızı Sophie Turner, Dark Phoenix filminde kanatlarını tamamen açmaya hazırlanıyor.

Game of Thrones 8. sezon bölümlerinde bir kez daha karşımıza Sansa Stark rolüyle çıkacak olan Sophie Turner, X-Men macerasında da heyecanlı bir döneme giriyor. Jean Grey rolüyle dahil olduğu X-Men evreninde kendi filmine kavuşan Turner, Dark Phoenix ile boy gösterecek. X-Men evreninin en popüler hikayelerinden olan Dark Phoenix’in beyaz perde yansıması ise hayli merak ediliyor. X-Men filmlerinin inişli çıkışlı başarısı düşünüldüğünde yeni filmin neler getireceği bir sürpriz gerçekten de. Filmden paylaşılan ilk fragman ise bizi Jean Grey’in hikayesinin merkezine ve Dark Phoenix dönüşümüne götürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dark Phoenix ilk fragmanı yayınladı

Başında X-Men takısı bulunmayan film, izleyicileri 1992’ye götürüyor. Henüz X-Men üyelerinin dışlanmadığı ve özel görevler aldığı zamanda ekibin üstlendiği bir görev sırasında uzayda yaşadıkları bir güneş patlaması, Jean Grey’in içindeki bastırılmış gücü yüzeye çıkarıyor. Charles Xavier’ın kendi hesaplaşmasını göreceğimiz filmde, X-Men üyeleri Jean Grey’i kurtarmak için tehlikeli bir göreve çıkıyor. Ancak karşılarında kontrolü kaybetmenin eşiğinde olan biri çıkıyor.

Açıkçası filmle ilgili hislerimiz henüz net değil. Klasik X-Men filmlerinden ziyade biraz daha Logan benzeri bir melodrama havası yakalayan film, çok beğenilebileceği gibi tam tersi bir tepkiyle de karşılaşabilir. Film 14 Şubat’ta vizyondaki yerini alacak.