reklamı kapat

POPÜLER

Will Smith Deadshot

Suicide Squad’da boy gösteren Deadshot’ın solo filminin ayak sesleri

DC Sinematik Evreni’nin Suicide Squad faciası sonrası filmde kendini kurtarabilen iki karakter öne çıkıyordu. Biri Harley Quinn, diğer Deadshot. Görünen o ki Warner Bros. Harley Quinn’de olduğu gibi Deadshot için de film hazırlıklarında.

Gişede hiç de fena olmayan bir gelir elde eden Suicide Squad, hayranlardan ve eleştirmenlerden kaçamamış, hikayenin ana kötüsünden tutun da işleyişe kadar film sevilmemişti. Bohemian Rhapsody’li efsane bir fragmandan sonra, fragmandaki heyecan verici neredeyse tüm sahnelerin filmden çıkarılmış olması ise bambaşka bir mevzuydu. Jared Leto’nun Joker’inin ekran süresi de tam bir hayal kırıklığıydı. Ancak filmde Margot Robbie Harley Quinn karakteriyle adeta parlarken, Will Smith de Deadshot’ıyla övgüleri toplamayı başarmıştı. Robbie’nin Harley Quinn filmi kısa süre sonra duyurulurken Deadshot için de ufak ufak imalar gelmeye başladı. 2016’dan bu yana dedikoduları dolaşan Deadshot filmi için Warner Bros. yavaş yavaş işleri hızlandırıyor gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görüşmeler devam ediyor

Will Smith, Deadshot’ın kendine ait bir filmi olup olmayacağına ilişkin soruya YouTube kanalı üzerinden cevap verdi. Ünlü aktör “Umuyorum ki olacak. Karakteri çok sevdim ve canlandırması gerçekten çok keyifliydi. Bunun hakkında konuşuyorlar. Filmle ilgili görüşme halindeyiz ve iyi bir fikrin ortaya çıkmasını bekliyoruz.” dedi.

Henüz nasıl bir hikaye anlatacağına karar veremeyen Warner Bros. karakterin kendi filmi konusunda işleri ciddileştirmiş gibi görünüyor. Ancak filmin yakın zamanda gelmesi pek olası değil. Öte yandan Suicide Squad 2 filminin senaryosunun tamamlandığını da hatırlatalım.

İlgili video

Suicide Squad fragmanı