reklamı kapat

POPÜLER

Will Smith YouTube

Will Smith’in Büyük Kanyon’da akıl almaz helikopter atlayışı [İzle]

Geçtiğimiz mart ayında YouTube kanalı Yes Theory, Will Smith‘e akıl almaz bir konuda meydan okumuştu. Helikopterden atlayarak Bungee Jumping yapması istenen Will Smith meydan okumayı kabul etmişti. 50 yaşındaki aktör o inanılmaz atlayışı gerçekleştirdi.

Zamanı biraz geri alıp mart ayına, YouTube kanalı Yes Theory’nin videosuna dönelim. Şimdilerde 2,4 milyon aboneye sahip olan kanal, geçtiğimiz mart ayında YouTube’u hayli aktif kullanan Will Smith’e bir meydan okuma videosu hazırlamıştı. Hazırlanan videoya göre Smith’in Heli Bungee, yani helikopterden Bungee Jumping, yapması isteniyordu. Bu meydan okumayı gören Smith de hızla bir cevap videosu hazırlamış ve 3 koşulda bunu yapacağını açıklamıştı. Bunlardan biri söz konusu gösteriyi hayır işi için gerçekleştirmek. Diğeri o anki filminin çekimlerinin bitmesi. Son koşul ise bu atlayışın Büyük Kanyon’da yapılması. İşte o gün geldi çattı ve Will Smith 50. yaş gününü Büyük Kanyon’da akıl almaz bir atlayışla kutladı.

Büyük Kanyon’da Bungee Jumping

YouTube Originals arasına giren bu projede Will Smith’in atlayışı canlı olarak yayınlandı. Büyük Kanyon’un tam ortasında yükselen helikopterden kendini aşağı bırakan Smith’in cesareti ise takdire şayan. Smith’in bu atlayışı sadece doğum günü için değil, önceden de belirttiği gibi hayır işi için yaptığı da kaydediliyor. Global Citizen’ın eğitim çabalarına dikkat çekmek için atladığı kaydedilen ünlü aktörün atlayışı ve sonrasında atlayışına tepkisi de YouTube kanalında yerini aldı. Aktörün bir sonraki akıl almaz işi ise şimdiden merakla bekleniyor. Aktörün YouTube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.