reklamı kapat

POPÜLER

Will Smith

Akıl almaz YouTube meydan okumasına Will Smith’ten cevap [Video]

YouTube kanalı Yes Theory geçtiğimiz günlerde Will Smith’e YouTube üzerinden akıl almaz bir meydan okumada bulunmuştu. Will Smith söz konusu meydan okumayı kabul ettiğini duyurdu.

1 milyon takipçili Yes Theory kanalı aslında Türkiye’de de örneklerini gördüğümüz tarzda günlük hayattan videolar çekiyor. “Paris’te parasız 1 gün geçirmek”, “Yabancılara evlerinde parti düzenlemeyi teklif etmek” gibi içerikleri kanallarında yayınlayan 4 kişilik ekip, son projelerinde ise işleri biraz büyütüyor. Will Smith’e meydan okuyan Yes Theory, Smith’in Heli Bungee yapmasını istiyor. Heli Bungee, Bungee Jumping’in helikopterle yapılanı olarak tanımlanmış. Bu ilginç fikirlerine ise yaklaşık 1 hafta sonra Will Smith’ten videolu bir cevap geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Will Smith YouTube’dan cevap verdi

Smith hazırladığı esprili YouTube videosu ile Heli Bungee teklifini kabul ettiğini duyurdu. Videoda önce bu işin mümkün olup olmadığını araştıran Smith, drone ile küçük bir deneme uçuşu da gerçekleştiriyor. Fikri hayli beğenen aktörün ise bu meydan okumayı gerçekleştirmek için 3 şartı var. Bunlardan biri söz konusu gösteriyi hayır işi için gerçekleştirmek. Diğeri ise şu anki filminin çekimlerinin bitmesi. Üçüncü şart da mekanı ilgilendiriyor. Smith bu atlayışı Büyük Kanyon’da gerçekleştirmek istiyor.

Videonun sonunda ise izleyicileri bir sürpriz bekliyor. Smith hazırladığı mizansende Tom Cruise‘u arayıp helikopter kullanmayı bilip bilmediğini soruyor. Tabii helikopterden atlama diyince akıllara ilk Cruise’un gelmesi normal. Zira kendisi uçak sahnesi çekmekte usta isimlerden. Ancak elbette bu meydan okumada Cruise’un da yer alıp almayacağı şimdilik belirsiz. Atlayışın “yakında” gerçekleştirileceği belirtilmiş. Ancak net bir tarih yok.

Video