reklamı kapat

POPÜLER

Suicide Squad kadrosu bir arada!

Geçtiğimiz hafta Jared Leto’nun yorumladığı yeni Joker’in fotoğrafını paylaşan ve sosyal medyayı ikiye bölen yönetmen David Ayer, bu kez geri kalan kadroyu paylaştı. Suicide Squad’ın tüm üyelerinin yer aldığı fotoğraf, Joker’in aksine gayet olumlu yorumlar alacağa benziyor.

Fotoğrafta bu kez ne yazık ki (veya iyi ki) Joker yer almıyor. Buna rağmen geri kalan ekibi bir arada görmek gerçekten heyecan verici. Will Smith’in Deadshot’a can verdiği, Margot Robbie’nin Harley Quinn’i olağanüstü yorumladığı, güzeller güzeli Cara Delevingne’in Enchantress’e hayat verdiği “kötü” aile tablosu, tam çerçeveletip duvara asmalık. Kadronun soldan sağa sıralı tam listesi ise şu şekilde: Slipknot (Adam Beach), Captain Boomerang (Jai Courtney), Enchantress (Cara Delevingne), Katana (Karen Fukuhara), Rick Flagg (Joel Kinnaman), Harley Quinn (Margot Robbie), Deadshot (Will Smith), Killer Croc (Adewale Akinnuoye-Agbaje), and El Diablo (Jay Hernandez).

David Ayer bu fotoğraftan sonra tüm ekipmanı ve kaskı takılı bir şekilde Deadshot kılığına bürünen Will Smith’i tek başına çektiği bir başka fotoğraf yayınladı. Görünüşe bakılırsa Ayer, vizyona girmesine bir sene olmasına rağmen filme olan ilgiyi ayakta tutmak için elinden geleni yapıyor. Suicide Squad Ağustos 2016’da vizyona girecek.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Suicide Squad kadrosu bir arada!” için 2 cevap

  1. Esat Şafak Yalçın dedi ki:

    kadro çok sağlam

  2. Esat Şafak Yalçın dedi ki:

    ekip çok sağlam