reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy eski yönetmeni James Gunn Suicide Squad 2 Harley Quinn kararı

Harley Quinn hayranlarını kızdıracak Suicide Squad 2 kararı

2016’daki Suicide Squad, fragmanda gösterip filmden çıkardığı Joker sahneleri ve başarısız kurgusuyla hayli eleştirilmişti. Guardians of the Galaxy’nin eski yönetmeni James Gunn‘ın üstlendiği yeni film için beklenmedik kararlar alınmış gibi görünüyor.

Suicide Squad vizyon macerasında Justice League’den daha yüksek gişe elde etse de, kötü kurgusu ve vadedilen sahneleri çıkarmasıyla hayranların ağzında kötü bir tat bırakmıştı. Ancak buna rağmen filmde Margot Robbie, Harley Quinn ile hayranların beğenisini kazanarak kendi filmine kavuşmuş ve yine Will Smith de Deadshot rolüyle beğenilenler arasına girmeyi başarmıştı. Marvel, Guardians of the Galaxy yönetmeni James Gunn ile anlaşmasını bitirince devreye giren Warner Bros. Suicide Squad 2 için yönetmeni görevlendirdi. İkinci film çalışmalarına başlayan James Gunn ise ortaya bambaşka bir eser koyacak gibi. İlk filmin kötü ününden sıyrılıp yeniden “markalaşmaya” ihtiyaç duyan Suicide Squad 2, Harley Quinn ve Joker’e yer vermeyecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Joker ve Harley Quinn olmayacak

Forbes‘un ortaya attığı bu iddiaya göre, Gunn’ın filme çok farklı bir yaklaşımı bulunuyor. Yeni filmin tamamen değiştirilmiş bir oyuncu kadrosuyla çıkıp çıkmayacağı bilinmezken, Gunn’ın Quinn’e yer vermeyeceği ise dile getirilmeye başlandı. Bu hamlenin sebebinin ise filmin ilk filmle bağlarını tamamen koparmak istemesi olarak düşünülüyor. Gunn yeni filmde risk alarak işleri değiştirmek istiyor. Jared Leto’nun Joker’inin de aynı şekilde filmde yer alması beklenmiyor. Gunn, DC’nin geniş karakter yelpazesinden yararlanarak ortaya bambaşka bir iş çıkarmaya hazırlanıyor.

İlginizi çekebilir

5 Nisan’da vizyona girecek olan Shazam! filminin fragmanı