reklamı kapat

POPÜLER

Jared Leto Joker ve Harley Quinn filmi

Jared Leto’lu Joker filmini bekleyenlere kötü haber

Jared Leto‘nun Suicide Squad’da hayli eleştirilen Joker performansını bir daha doğru düzgün görme şansı elde edemeyeceğiz gibi duruyor.

Bu yıl sinematik evrenden bağımsız olarak yayınlanacak yeni Joker filminde Joaquin Phoenix’in performansını izleyeceğiz ancak DC Sinematik Evreni tarafında işler farklı bir yol almaya başlamış gibi görünüyor. Forbes tarafından kaleme alınan yeni bir makale, Jared Leto’nun Joker filminin rafa kaldırıldığını işaret ediyor. Aynı şekilde Harley Quinn başrolündeki Birds of Prey filmi gelse de Joker’in Harley Quinn ile beraber olduğu bir diğer projenin de bir kenara itildiği belirtiliyor. Bu durumda hayranların Suicide Squad sonrası Leto’nun “işinin bittiğine” yönelik yorumları gerçek olacak gibi görünüyor. DC, Joker’i tamamen kenara itmese de Leto’yu, en azından bir süreliğine, ittiği kesin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha fazla Joker’e ihtiyaç var mı?

Öte yandan Todd Phillips’in yöneteceği Joaquin Phoenix’in de başrolünü üstlendiği Joker filminin de gelişiyle Leto’nun sinematik evren Joker’iyle kısa sürede vizyonda yer alması izleyici cephesinde de kafa karışıklığı yaratacak bir hamle olurdu diye düşünmeden de edemiyoruz. Warner Bros. konuyla ilgili net bir açıklama yapmasa da şu an odak noktasında Leto’nun filmi olmadığı basına yansıyan diğer haberlerden de anlaşılıyor. Öncesinde çözmesi gereken ciddi bir Batman sorunu olan stüdyo hala yeni bir Batman arayışındayken, Leto’ya sıra gelmesi zaman alacak gibi görünüyor. Projenin tamamen iptal edildiğine ilişkin ise bir bilgi yok.

Aquaman’in beklenmedik başarısının ardından 5 Nisan’da Shazam! ile boy gösterecek olan DC’nin Joaquin Phoenix’li filmi ise 4 Ekim‘de beyaz perdedeki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

8 Mart’ta vizyona girecek olan Captain Marvel tanıtımı