reklamı kapat

POPÜLER

joker

Jared Leto’nun Joker filmini iptal ettirme çabası

Jared Leto’nun başrolünü Joaquin Phoenix’in üstlendiği Joker filmini iptal ettirmek için büyük çaba harcadığı ancak başarısız olduğu ortaya çıktı.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Jared Leto, Suicide Squad filminin Joker’i olarak karşımıza çıkmıştı. David Ayer‘in yönettiği film Warner Bros’un müdahalelerinin ardından büyük bir hayal kırıklığına dönüştü. Joker’in sahnelerinin büyük bir kısmının kesildiğini veya amacından farklı şekilde kullanıldığını sonradan öğrendik. Jared Leto’nun Margot Robbie ile yeni bir filmde yine Joker’e hayat vererek karşımıza çıkması bekleniyordu. Ancak daha sonradan bu proje iptal edildi. Şimdilerde Jared Leto’nun DC sinema evreni macerası devam edecek mi, etmeyecek mi, henüz bilmiyoruz. Fakat oyuncunun gişede büyük beğeni toplayan Joker filmini iptal ettirmek için çabaladığı anlaşıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jared Leto’nun Joker planı

The Hollywood Reporter‘ın haberine göre Todd Phillips‘in projesi Warner Bros stüdyolarından onay alınca Jared Leto’nun bu duruma sinirlendiği ve kendini dışlanmış hissettiği söyleniyor. Oyuncu bu projeyi öğrendikten hem oyunculuk hem de müzik alanında kendisine yardımcı olan menajerlerine şikayette bulunduğu anlaşıldı. Amaç bu iki ismin Warner Bros. ile iletişime geçip Todd Phillips’in projesini iptal ettirmesiydi. İşin enteresan yanı oyunculuk alanında menajerliğini üstlenen ismin Todd Phillips’i de temsil ediyor olması. Leto bu şekilde çok daha etkili bir sonuç alacağına inanmış olmadı. Fakat Warner Bros. projeyi iptal etmedi. Sonuç hem stüdyo hem de DC hayranları açısından çok daha iyi oldu. Jared Leto’nun bu tavrının ortaya çıkması ona olan bakış açısını olumsuz yönde değiştirmiş oldu.

İlginizi çekebilir

Joker’in son fragmanı