reklamı kapat

POPÜLER

Bloodshot

Vin Diesel’in rol aldığı Bloodshot filminden ilk fragman [Video]

Başrolünü Vin Diesel’in üstlendiği ve aynı isimli çizgi romandan uyarlanan Bloodshot filminden ilk fragman gün yüzüne çıktı. Bu tanıtım filme dair heyecan uyandırabilecek bazı detayları da açık ediyor.

Vin Diesel’in Groot ardından yeni bir süper kahramana hayat vereceğini size geçtiğimiz senelerde duyurmuştuk. Valiant Comics’in sevilen karakterinin Sony stüdyoları tarafından beyaz perdeye aktarılacağı geçtiğimiz sene belli olmuştu. Ardından bu karaktere Vin Diesel’in hayat vereceği açıklanmıştı. Marvel ve DC kahramanlarının yanında Bloodshot çok bilinen bir isim değil. Ondan kısaca bahsetmek gerekirse onun gerçek isminin Angelo Mortalli olduğunu söylemek gerekiyor. Carboni Suç Ailesi tarafından satılan Angelo’nun üstünde deney yapılıyor. Bu deneylerin sonucunda da harika güçlere kavuşuyor. Bu gücün en önemli sebeplerinden biri ise kanında nanite ismi verilen mikroskopik boyutta makineler yer alması. Fakat bu ona hem güç veriyor, hem de geçmişini unutmasına neden oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bloodshot filminin konusu

Paylaşılan fragmanda üzerinde deneyler yapılan Angelo Mortalli’nin uyanmasına ve karısını öldürenlerden intikam almak için harekete geçmesine şahit oluyoruz. Kazandığı yeni yeteneklerle düşmanlarını yok etmesi uzun sürmüyor. Fakat sonradan anlıyoruz ki, öldürdüklerinin aslında karısıyla bir bağlantısı yok. Kendi anıları zannettiği şeyler zihnine yükleniyor ve onun belli bir hedefe kitlenmesi için kullanılıyor. Bunu fark eden Bloodshot’ın yaratıcılarından intikam almaya karar vermesi de uzun sürmüyor.

Yönetmenliğini Dave Wilson’ın üstlendiği Bloodshot filminin 21 Şubat 2020‘de vizyona girecek. Bu yapımın Türkiye’de de aynı tarihlerde gösterime başlaması bekleniyor. Bloodshot’ın gizemli detayları açık eden fragmanını haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.