reklamı kapat

POPÜLER

Vin Diesel Bloodshot

Vin Diesel Bloodshot rolünü neden kabul etti?

Hızlı ve Öfkeli serisiyle özdeşleşen Vin Diesel çok yakında Bloodshot karakteriyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Peki sevilen oyuncu bu rolü neden kabul etmiş olabilir?

Son zamanlarda Hızlı ve Öfkeli serisinin yanı sıra Guardians of the Galaxy üyelerinden Groot‘a hayat veren Vin Diesel yeni bir yapımla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Valiant çizgi roman karakterlerinden biri olan Bloodshot’ı canlandıracağı bir süredir biliniyor. Karakterle aynı isme sahip olması beklenen projenin oyuncu kadrosu netleşti. Bloodshot‘ın hayranları ise projeyi büyük bir heyecanla bekliyor. Peki Vin Diesel neden ikinci bir çizgi roman karakterine hayat vermeyi kabul etti? Sevilen oyuncu düşüncelerini şu sözlerle açıkladı:

“Öncelikle karşımızda New York Times en çok satanlar listesine girmiş bir iş var. Karakterin insanlığını terk etmemiş olması çok enteresan. Gerçeğe yakın değil, gerçeğe dayanan bir hikaye. Travma sonrası stres bozukluğu gibi önemli konuları ele alıyor. Ayrıca ilmin senaryosu şimdiye kadar okuduklarım arasında en iyilerden biriydi. İnsanın zihniyle oynuyor. Normalde filmlerde böyle şeyler görmüyoruz. Çok katmanlı, çok iyi yazılmış ve geliştirilmiş bir hikaye var.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Vin Diesel’in sözleri fazlasıyla heyecan yaratıyor. İzleyicilerin projeye dair beklentilerini yükseltiyor. Bakalım ortaya çıkan sonuç onun dediği kadar başarılı olacak mı?

İlginizi çekebilir

Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı