reklamı kapat

POPÜLER

bloodshot

Vin Diesel’i süper kahramana dönüştüren Bloodshot fragmanı [İzle]

Başrolünde Vin Diesel’in yer aldığı Bloodshot filminden yeni bir fragman paylaşıldı. Aynı isimli çizgi romandan uyarlanan bu film Vin Diesel’in gerçek anlamda süper kahramana dönüşmesine vesile oluyor.

Marvel hayranlarının bildiği üzere Vin Diesel aslında ilk kez bir süper kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Sevilen oyuncu aynı zamanda Guardians of the Galaxy ekibinden Groot’u seslendiriyor. Fakat Bloodshot ile birlikte kamera önüne geçtiği bir kahramanlık macerasına atılıyor. Valiant Comics’in sevilen karakteri Sony stüdyoları tarafından beyaz perdeye taşınıyor. Bloodshot’ın gerçek ismi Angelo Mortalli. Carboni Suç Ailesi tarafından satılan Angelo’nun üstünde deney yapılıyor. Bu deneylerin sonucunda da harika güçlere kavuşuyor. Vücudu kendi kendini yenileyebilecek ve iyileşebilecek bir teknolojiye kavuşuyor. Bu kanında yer alan nanite isimli mikroskopik boyuttaki makinelerle mümkün oluyor. Ancak kendisine güç veren bu teknoloji aynı zamanda geçmişini unutmasına neden oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bloodshot orijin hikayesi

Uluslararası pazarlar için paylaşılan ikinci fragmanda Angelo Mortalli’nin dönüşüm sürecine şahit oluyoruz. Hayatı elinden alınan bu karakter karısının birileri tarafından öldürüldüğüne inandırılıyor. Bu sayede kendisini kontrol edenlerin istediği insanları ortadan kaldıran bir cinayet makinesine dönüşüyor. Her görev sonunda yaptıklarını unutuyor ve hikaye başa sarılıyor. Angelo tekrar tekrar karısının katillerini öldürdüğünü düşünürken aslında bir kiralık katil gibi çalışıyor. Bu gerçeğin ortaya çıkmasıyla işler karışıyor.

Bloodshot filmi dünya genelinde 21 Şubat 2020’de vizyona girecek. Bu yapımın Türkiye’de de aynı tarihlerde izleyici karşısına çıkacağını umuyoruz. Filmden paylaşılan diğer fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.