reklamı kapat

POPÜLER

Vin Diesel

Vin Diesel filmi Bloodshot’tan yeni fragman [Video]

Başrolünde yer alan Vin Diesel ile dikkat çekmeyi başaran Bloodshot filminden yeni fragman gün yüzüne çıktı. Çizgi roman uyarlaması filmde Vin Diesel’in süper kahramana dönüşümüne şahit oluyoruz.

Bildiğiniz gibi Vin Diesel Marvel Sinematik Evreni’nde Groot‘u seslendiriyor. Fakat onu ilk defa kanlı canlı şekilde süper kahraman olarak göreceğiz. Valiant Comics’in serilerinden olan Bloodshot ile yenilmesi imkansız bir adama dönüşecek. Bloodshot’ın gerçek ismi Angelo Mortalli. Carboni Suç Ailesi tarafından satılan Angelo’nun üstünde deney yapılıyor. Bu deneylerin sonucunda da harika güçlere kavuşuyor. Vücudu kendi kendini yenileyebilecek ve iyileşebilecek bir teknolojiye kavuşuyor. Bu kanında yer alan nanite isimli mikroskopik boyuttaki makinelerle mümkün oluyor. Ancak kendisine güç veren bu teknoloji aynı zamanda geçmişini unutmasına neden oluyor. Paylaşılan fragmanda Vin Diesel tarafından canlandırılan Angelo Mortalli’nin Carboniler tarafından ele geçirilmesini, manipüle edilerek bir ölüm makinesine dönüştürülmesini görüyoruz. Fakat kahramanımızın kendine yapılanları fark etmesi uzun sürmüyor. Onun asıl mücadelesi de bu noktandan sonra başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vin Diesel filmi Bloodshot ne zaman geliyor?

Dave Wilson tarafından yönetilen filmin oyuncu kadrosunda Vin Diesel’in yanı sıra Sam Heughan, Guy Pearce, Eiza González, Toby Kebbell ve Lamorne Morris gibi isimler rol alıyor. Türkçe ismi Bloodshot: Durdurulamaz Güç olan film dünya genelinde 21 Şubat 2020’de vizyona girecek. Bu yapımın Türkiye’de 13 Mart’ta gösterime başlaması bekleniyor. Paylaşılan yeni fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.