reklamı kapat

POPÜLER

vin diesel

Groot yetmedi, Vin Diesel süper kahramanlığa adım atıyor

Her geçen gün yeni bir çizgi roman beyaz perdeye uyarlanıyor. Bu sayede ünlü isimleri süper kahraman rollerinde görme fırsatı elde ediliyor. Son gelişmelere bakılırsa bu kervana Vin Diesel de dahil olacak gibi görünüyor. Ünlü oyuncunun önemli bir rol için görüşmelere başladığı ifade ediliyor.

Aslına bakarsanız Vin Diesel süper kahramanların dünyasına hiç de uzak değil. Aksine Guardians of the Galaxy filmlerinde Groot karakterini seslendiriyor. Bunu da oldukça başarılı bir şekilde yapıyor. Fakat karakterin sadece sesi olduğu için onu şimdiye kadar tam anlamıyla süper kahraman şeklinde görme fırsatımız olmamıştı. Sony’nin yeni projesiyle bu durum değişebilir.

TheWrap’in haberine göre Sony, Bloodshot karakterini beyaz perdeye taşımaya hazırlanıyor. Valiant Comics’in sevilen karakterine aksiyon filmlerinin başarılı ismi Vin Diesel’in hayat vermesi isteniyor. Söylenenlere bakılırsa Sony ve Diesel arasında görüşmeler çoktan başladı. Fakat henüz imza aşamasına gelinmedi.

Bloodshot kim?

Eğer aşina değilseniz biraz Bloodshot karakterinden bahsedelim. 1992’de hayatımıza giren bu kahramanın gerçek ismi Angelo Mortalli. Carboni Suç Ailesi tarafından satılan Angelo’nun üstünde deney yapılıyor. Birçok süper kahraman gibi bu deneylerin ardından harika güçlere kavuşuyor. Fakat onun kanında nanite ismi verilen mikroskopik boyutta makineler yer alıyor. Bu sayede hem birçok süper güç kazanıyor hem de geçmişini unutuyor. Başına gelenlerin ardından ilk iş olarak üstünde deney yapanlardan intikam almaya karar veriyor. Özetle bu rol Vin Diesel için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Bakalım görüşmeler başarıyla sonuçlanacak mı?

İlgili video