reklamı kapat

POPÜLER

Vin Diesel’in bebek Groot sesi nasıl ortaya çıktı? [Video]

Yakın zamanda Hızlı ve Öfkeli serisinin sekizinci filmiyle izleyici karşısına çıkan Vin Diesel aynı zamanda Guardians of the Galaxy’de Groot karakterini seslendiriyor. İkinci filmde bebek formunda olan Groot oldukça şirin sesiyle dikkat çekiyor. Peki Groot’un bebeksi sesi nasıl ortaya çıkartılıyor?

Marvel Sinematik Evreni her projeyle birlikte ünlü isimleri bünyesine katmayı sürdürüyor. Son zamanlarda ilgi her ne kadar Sylvester Stallone’un üzerinde olsa da, sevilen oyunculardan Vin Diesel de bu dünyaya sesiyle katkıda bulunuyor. Her ne kadar sadece “I am Groot” demekle yetinse de, bunu her seferinde farklı bir tonlamayla gerçekleştirmesi gerekiyor. Üstelik Guardians of the Galaxy Vol. 2’de Groot’un bir bebek olduğunu hissettirmesi gerekiyor. Görünen o ki Vin Diesel’in sesi filme eklenmeden önce pek fazla işlemden geçmiyor. Aksine tüm o farklılıklar Diesel’in marifeti.

Entertainment Tonight tarafından hazırlanan özel haber Vin Diesel’in Groot’u seslendirme sürecini gözler önüne seriyor. Çocukluğunda çizgi romanlardaki karakterlerin seslerini taklit ettiğini dile getiren Diesel, Groot’u seslendirirken pek zorlanmamış. Ortaya çıkan sonuç başarılı olunca üzerinde fazla oynama yapmaya da gerek kalmıyor.

Vin Diesel’in seslendirme yaptığı anları haberimizin başında, sahnenin orijinal halini ise hemen aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

VİDEO
https://www.youtube.com/watch?v=cLy2w4y2LFw