reklamı kapat

POPÜLER

guardians of the galaxy

Guardians of the Galaxy yönetmeninden hayranları üzen açıklama

Guardians of the Galaxy‘nin yönetmeni James Gunn’ın Groot hakkında yaptığı açıklama, hayranların kalbini kıracak cinsten.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Guardians of the Galaxy ile ilgili spoiler içermektedir. Okuyacağınız detaylar izleme keyifinizi kaçırabilir.


Marvel Sinematik Evreni’nin en sevilen yapımları arasında Guardians of the Galaxy yer alıyor. Eğlenceli ve dinamik kurgusunun yanı sıra her bir ana karakterin kendini izleyiciye kanıtlamış olması yapımın favoriler arasına sokmaya yetiyor. 27 Nisan’da Türkiye’de vizyona girecek olan Avengers: Infinity War filminde de yer alcak olan kahramanlarımızın başında iki koca macera geçti. Hatırlarsanız ilk filmde Groot arkadaşları için kendini feda etmiş, ikinci filmde ise yeniden “filizlenerek” sevimli bebek haliyle geri dönmüştü. 2020 yılında vizyona girecek olan Guardians of the Galaxy vol.3 için çalışmalar devam ederken yönetmen James Gunn, yaptığı açıklamayla Groot hayranlarını hüzne boğdu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“İlk Groot öldü”

Twitter’da sık sık aktif olan Gunn, Star Wars’un sevimli Porg’u ile bebek Groot’un karşılaştırıldığı bir konuşmaya dahil oldu. Söz konusu karşılaştırma “Bir Porg’u mu yokda bebek Groot’u mu kurtarırsın?” sorusunu soruyordu. Gun Groot’un özel bir yaşam formu olduğunu ve sıradan bir hayvan olmadığını belirterek elbette tarafını da seçti. Daha sonra bir hayranın ikinci filmi kanıt olarak gösterip “Groot’u yeniden yetiştirerek geri getirebilirsin. Porg’lar ise öldüğünde tamamen ölüyor.” demesi üzerine kalp kıran cevabı verdi.


Gunn “İlk Groot öldü. Bebek Groot onun oğlu.” diyerek Groot’un öldüğünü resmileştirdi. Bu açıklamanın üzerine ise Twitter’da adeta kıyamet koptu. Hayli dramatik olan sahneyi bu açıklamayla iyice dramatikleştiren Gunn, bu tweet’iyle aynı zamanda Groot’un bilincini yeni nesile aktarmadığını da açıkladı. Gunn, ayrıca attığı bir başka tweet’le de ekipteki diğer üyelerin bu durumu bildiğini de onayladı.