reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy Vol 3

James Gunn’ın üzen Guardians of the Galaxy Vol 3 açıklaması

Yakın gelecekte izleyici karşısına çıkmasını beklediğimiz Guardians of the Galaxy Vol 3 filmi için yönetmeni James Gunn’dan can sıkıcı bir açıklama geldi. Onun bu sözleri üçüncü filme dair teorileri şekillendirecek gibi görünüyor.

Avengers Endgame sonrasında seyredeceğimiz Guardians of the Galaxy Vol. 3 henüz Marvel Sinematik Evreni’nin programı içinde yer almıyor. Bu sebeple filmin 2021’den sonra izleyici karşısına çıkmasını bekliyoruz. James Gunn önce The Suicide Squad’ın çekimlerini tamamlayacak, ardından serinin üçüncü filmi için çalışmalara başlayacak. The Suicide Squad’ın çekimleri devam ederken James Gunn’a yöneltilen Guardians of the Galaxy bağlantılı soruların arkası kesilmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Guardians of the Galaxy Vol 3 sorusu

Digital Spy‘ın haberine göre hayranlardan biri James Gunn’ın Instagram’daki paylaşımlarından birinin altında “Üçüncü filmde ölen kahraman olacak mı?” diye sordu. Başarılı yönetmen de bu soruya “Hiç kimsenin ölmediği bir çizgi roman filmi hatırlayamıyorum” diyerek cevap verdi. Açık açık üçüncü filmde birilerinin öleceğini söylemese de, bunun olacağına işaret etti. Genelde hiç kimseye bir şey olmasa da, filmin kötüsü finalde ölüyor. Bu sebeple gerçekten ölümsüz bir çizgi roman uyarlamasına rastlamak imkansız. Buna rağmen Marvel hayranları Guardians of the Galaxy ekibinden birilerinin öleceğini düşünerek endişelenmeye başladı bile. Asıl merak edilen Guardians of the Galaxy Vol. 3’te ölecek olan karakterin Marvel Sinematik Evreni’nin geleceğini nasıl etkileyeceği.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı