reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy Vol. 3’te boşa çıkan Mark Hamill beklentisi

Marvel hayranları Guardians of the Galaxy Vol. 3 filminde Mark Hamill’in izleyici karşısına çıkması bekleniyordu. Ancak bu beklenti boşa çıkacak gibi görünüyor.

Bu konudan haberdar olmayanlar için kısa bir özet geçmek gerekirse, geçtiğimiz senenin başlarında Mark Hamill’ın Guardians of the Galaxy’e katılması gündeme gelmişti. Bir hayran Mark Hamill’e bu seride yer almak isteyip istemediğini sormuştu. Tecrübeli oyuncu da James Gunn ile komşu olduklarını ve bunu bir kahve eşliğinde konuşabileceklerini söylemişti. Elbette onun bu açıklaması büyük heyecan uyandırmıştı. James Gunn’ın Mark Hamill‘i seriye dahil edebileceği konuşuluyordu. Fakat geçtiğimiz sene yaz aylarında James Gunn eskiden attığı tweetler sebebiyle Marvel stüdyolarından kovuldu. Onun işten atılması hem Guardians of the Galaxy Vol. 3’ün askıya alınmasına neden oldu, hem de uzun bir belirsizlik sürecini başlattı. Fakat gösterilen büyük tepkilerin ardından James Gunn’ın üçüncü filmi çekmek üzere işe alındığı ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Guardians of the Galaxy açıklaması

Aradan geçen zamanın ardından Guardians of the Galaxy’de Mark Hamill’ı görme ihtimalimiz James Gunn’a soruldu. Başarılı yönetmen “Mark Hamill arkadaşım. Ancak onu seriye dahil etmek için herhangi bir konuşma yapmadık.” diyerek cevap verdi. Onun bu açıklaması doğrultusunda yaşanan konuşmanın sosyal medyada kaldığı ve gerçek hayata taşınmadığı ortaya çıktı. Marvel hayranlarının Guardians of the Galaxy’de Mark Hamill’ı görme beklentisi de böylece boşa çıkmış oldu.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı