reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy Vol. 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3 rafa kaldırılıyor

Disney ve Marvel’ın Guardians of the Galaxy Vol. 3 problemi çözülmek bir kenara, giderek daha da karmaşıklaşıyor. James Gunn kararının ardıdan proje askıya alındı.

Marvel Sinematik Evreni’nin en sevilen yapımları arasında hızla yükselen seri, Guardians of the Galaxy Vol. 3 ile yoluna devam etmeye hazırlanırken; James Gunn olayları filmin geleceğini tehlikeye atmıştı. Hatırlarsanız Gunn’ın geçmişte attığı tweetler ortaya çıkmış ve çocuk tacizi imalı şakaları yüzünden Disney, Gunn’la çalışmayacaklarını duyurmuştu. Proje bu noktada tam bir kaosa dönmüş, oyuncular Gunn’ın tweetlerini onaylamadıklarını ancak Gunn’ın karakterini bildiklerini ve onu desteklediklerini belirten bir yazı paylaşmıştı. Son durumda ise stüdyonun Gunn ile çalışmayacağı kesinleşmişti. THR‘nin özel haberine göre 2019’da yapımına başlanması gereken filmin askıya alındığı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yapımı askıya alındı

Yeni bir yönetmen arayışında olan stüdyo, son karar için Marvel Studios başkanı Kevin Feige’nin tatilden dönmesini bekliyordu. Görünen o ki alınan karar filmin şimdilik rafa kaldırılması yönünde. James Gunn’ın Guardians of the Galaxy Vol. 3’te sadece yönetmenlik yapmadığını senaryoyu da yazdığını hatırlatalım. En büyük tartışmalardan biri de 2019’da çekiminin başlaması planlanan film için bu kadar kısa süre içinde nasıl bir yönetmen bulunacağı ve senaryonun yeniden yazılıp yazılmayacağıydı. Görünen o ki Marvel da tam karar verememiş çünkü serinin çekiminde yer alacak olan ekibin dağıtıldığı ve yeni bir iş alabilecekleri kaydediliyor. Projenin ne zaman yeniden yapım sürecine gireceği şimdilik belirsiz.