reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy Vol. 3 James Gunn

Guardians of the Galaxy Vol. 3 için son karar verildi

Guardians of the Galaxy Vol. 3‘ün kaderi belli oldu. Disney, James Gunn konusundaki dedikoduları sonlandıracak kararı verdi.

Bildiğiniz gibi Mavel cephesinde Guardians of the Galaxy Vol. 3 filmini derinden etkileyecek bir kriz yaşanıyor. James Gunn’ın geçmişte attığı ve çocuk tacizi odaklı “şaka” tweetlerinin ortaya çıkması sonrası Disney hızlı bir kararla yönetmenle yollarını ayırmıştı. Durumu takip eden günlerde oyuncular Gunn’ın yazdıklarını aklamaya çalışmadıklarını ancak Gunn’a destek verdiklerini açıklamıştı. Aynı zamanda kulislerde de Disney’in yeni bir yönetmen bulmak için çok zamanı olmadığı ve Gunn’ın yazdığı senaryo yerine yenisini koymanın da zaman alacağı konusunda çeşitli dedikodular dolaşıyordu. Firmanın Gunn’la tekrar anlaşabileceği de söyleniyordu. O söylentiler artık son buldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Peki filme ne olacak?

Variety‘nin özel haberine göre Disney ve Marvel kararından dönmeyecek. Gunn ve yönetim kurulu başkanı Alan Horn’un bir araya geldiği toplantıdan çıkan kararın bu olduğu kaydediliyor. Üçüncü filmin 2019’daki çekimleri içinse tarih değişikliği bulunmuyor. Ancak şu an tatilde olan Marvel başkanı Kevin Feige döner dönmez stüdyonun yeni bir yönetmen bulması şart. Tüm bunları bir kenara bırakacak olursak kimse senaryoya ne olacağı konusunda ise açıklama yapmış değil. Herkes yönetmen üzerine yoğunlaşıyor ancak filmin senaryosu da Gunn’a ait. Şimdilik Marvel Gunn’ın senaryosuyla yola devam edecek gibi görünüyor.

Guardians of the Galaxy Vol. 2 fragmanı