reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy

Disney’in şaşırtıcı Guardians of the Galaxy 3 hamlesi

Disney stüdyoları aylar önce Guardians of the Galaxy serisinin yönetmeni James Gunn’ı tweetlerinden dolayı kovmuştu. Görünen o ki stüdyonun geri adım atmaktan başka şansı kalmadı.

Kısaca özet geçmek gerekirse Guardians of the Galaxy serisinin yönetmenliğini James Gunn üstleniyordu. Fakat onun seneler önce attığı uygunsuz tweetler ortaya çıktı. Bu tweetlerin gündeme gelmesinin ardından Disney stüdyoları James Gunn ile tüm bağlantılarını kestiklerini yani onu Guardians of the Galaxy’den kovduklarını açıkladı. O zamandan beri üçüncü film projesi askıda duruyordu. Hiçbir yönetmen seriyi devralmak istemezken ekip James Gunn’ın geri dönmesini istiyordu. Bu süreçte Gunn, Warner Bros stüdyolarıyla anlaştı ve Suicide Squad’ın yönetmeni oldu. Aradan geçen zamana rağmen ilerleme katedilmemesi ve Gunn’ın hızla yeni bir proje bulması Disney stüdyolarının fikrini değiştirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hollywood’un güvenilir kaynaklarından Deadline sitesinin haberine göre Disney stüdyoları James Gunn’ı yeniden işe aldı. Yönetmen serinin üçünci filmi için kamera arkasına geçen isim olacak. Böylece kendi serisine kaldığı yerden devam edebilecek. Onun yeniden işe alınması Disney’in aylar önce aldığı karardan pişman olduğunu ve onun yerine daha iyi birini bulamadığını gözler önüne seriyor. Yönetmenin önce The Suicide Squad’ı ardından Guardians of the Galaxy 3’ü çekeceği ifade ediliyor. Ancak sürecin tam olarak nasıl ilerleyeceği henüz netlik kazanmış değil.

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame fragmanı