reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy’nin yıldızı James Gunn sessizliğini bozdu

Guardians of the Galaxy serisi bir süredir belirsizlik sebebiyle gündemden düşmüyordu. James Gunn’ın yeniden işe alınmasıyla filmin yıldızlarından Chris Pratt sessizliğini bozdu ve bu kararla ilgili düşüncelerini paylaştı.

Bildiğiniz gibi aylar önce Marvel cephesinde büyük bir kriz yaşandı. Guardians of the Galaxy’nin yönetmeni James Gunn‘ın seneler önce attığı uygunsuz tweetler ortaya çıktı. Disney de bu gelişmenin ardından yönetmeni kovduklarını açıkladı. Fakat bu karar büyük tepki uyandırdı. Hollywood dünyasından pek çok isim ve serinin yıldızları onun geri alınması için kampanya yürüttü. Disney tüm bunlara kulaklarını tıkasa da, seride onun yerini dolduracak biri bulunamadı. Böylece James Gunn’ın yeniden işe alındığı duyuruldu. Bu önemli gelişmenin ardından serinin yıldızları sessizliğini koruyordu. Peter Quill karakterine hayat veren Chris Pratt sonunda sessizliği bozdu ve People‘a konuştu.

“Çok heyecanlı, çok mutluyum. Bence Disney stüdyoları doğru kararı aldı. Ben de bu kararın arkasında duruyuroum. James Gunn’ı yeniden işe aldıkları için Disney stüdyolarıyla gurur duyuyorum. Üstelik bu karar için heyecanlı oluşum sadece bizim için değil, hayranlar için de. Onun Guardians of the Galaxy üçlemesini en iyi şekilde sonlandıcağına inanıyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Guardians of the Galaxy ekibi daha ilk günden bu yana yönetmenleri James Gunn’ın yanında olduklarını her şekilde belli etmişti. Bu sebeple bu karardan en çok onların memnun olduğunu düşünmek yanlış olmayacaktır.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame tanıtımı