reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy 3

Marvel yıldızının iddialı Guardians of the Galaxy 3 açıklaması

Marvel hayranlarının merakla beklediği ancak hakkında hiçbir şey bilmediği bir proje varsa, o da Guardians of the Galaxy 3. Nebula karakterine hayat veren Karen Gillan ise bizleri çok iyi bir filmin beklediği konusunda iddialı.

Bildiğiniz gibi son yılların en sorunlu yapımlarından biri üçüncü Guardians of the Galaxy oldu diyebiliriz. Bunun nedeni ise kamera arkasında yaşanan sorunlardı. Serinin yönetmenliğini üstlenen James Gunn’ın seneler önce attığı tweetler yüzünden Disney tarafından kovulması büyük bir probleme neden oldu. Önce proje bu sebeple askıya alındı, ardından Marvel stüdyoları yeni bir yönetmen arayışına girdi. Ancak kimse bu seriyi devralmayı kabul etmedi. İzleyicilerin ve oyuncuların baskısının ardından James Gunn yeniden işe alındı ve üçüncü filmi onun çekeceği netlik kazandı. Fakat bu sürede yapılan plan değişiklikleri ve ertelemeler serinin kaldığı yerden devam etmesini zorlaştırıyor. Aynı zamanda başarılı yönetmenin şu sıralarda The Suicide Squad’ı çekiyor olması da üçüncü filmi geciktiriyor. Fakat Marvel yıldızlarından Karen Gillan yaşanan tüm problemlere rağmen serinin en iyi filmini seyredeceğimizi düşüüyor.

Guardians of the Galaxy 3 beklentilerin üstüne çıkacak

“Filmin önümüzdeki birkaç yıl içinde geleceğini düşünüyorum. Üçüncü filmin senaryosunu okudum ve bence serinin en iyi filmi. Yönetmen James Gunn’ın ekibin korkusuz lideri olarak geri dönüyor olması hepimizi çok heyecanlandırmış durumda, biliyorum. Bu yüzden ekip olarak yeniden bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Senaryo hakkında hiçbir bilgimiz olmadığı için bu noktada Karen Gillan’ın açıklamalarını doğru olduğunu varsayıyoruz. Umuyoruz ki film vizyona girdiğinde Marvel izleyicileri de onunla aynı fikirde olur. Aksi halde büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağımızı söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home filminin görsel efektleri