reklamı kapat

POPÜLER

James Gunn’dan Guardians of the Galaxy Vol. 3 müjdesi

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan Guardians of the Galaxy Vol. 2 kısa bir süre sonra izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Henüz bu filmi izlemeyeden Guardians of the Galaxy Vol. 3’ün geleceği geçtiğimi ay belli olmuştu. Şimdi heyecan uyandıran bu yapıma dair hayranları mutlu edecek bir gelişme daha yaşandı.

Bildiğiniz gibi Guardians of the Galaxy pek tanınan bir süper kahraman ekibi olmamasına rağmen ilk filmiyle izleyicilerden yoğun ilgi görmeyi başarmıştı. Dolayısıyla devam filminin geleceği de kısa sürede kesinleşmişti. Yakında vizyona girecek olan yeni hikayede Chris Pratt, Zoe Saldana, Karen Gillan, Bradley Cooper, Dave Bautista ve Vin Diesel gibi ünlü isimler yeniden bir araya geliyor. Onlara yeni yüzler de eşlik ediyor.

Serinin yönetmenliğini üstlenen James Gunn geçtiğimiz ay beklenmedik bir anda müjdeli haberi vermiş ve üçüncü film için çalışmaların başladığını duyurmuştu. Fakat bu dönemde yönetmen koltuğunda oturacak isim açıklanmamıştı. Sonunda James Gunn belirsizliğe son verdi ve Facebook sayfası üzerinden üçüncü filmin hem yazarlığını hem de yönetmenliğini üstleneceğini dile getirdi. Bu soruyu rasgele bir gazetecinin sorusu üzerine yanıtlamak yerine, Guardians of the Galaxy hayranlarıyla direkt paylaşmayı tercih ettiğinin de altını çizgi.

Unutmadan hatırlatalım, Guardians of the Galaxy Vol. 2 filmi 5 Mayıs‘ta vizyona girecek. Üçüncü filmin çekimlerinin ne zaman başlayacağı ise henüz belli değil.