reklamı kapat

POPÜLER

James Gunn müjdeledi; Guardians of the Galaxy 3 geliyor!

Marvel‘ın eğlenceli kahramanlarını bir araya getiren Guardians of the Galaxy yakında yepyeni bir macerayla karşımıza çıkacak. Bizler serinin ikinci halkasını merakla beklerken James Gunn müjdeli haberi duyurdu.

2014 senesinde vizyona giren Guardians of the Galaxy pek de ünlü olmayan kahramanlarına rağmen ciddi bir başarı elde etmişti. Yönetmenliğini James Gunn‘ın üstlendiği yapım eğlenceli havası ve oyuncu kadrosunda yer alan ünlü isimlerle öne çıkmayı başarmıştı. Gişede fırtına gibi esmesinden kısa bir süre sonra da ikinci filmin geleceği açıklanmıştı. Heyecan uyandıran bu yapım mayıs ayında izleyici karşısına çıkacak. Henüz Guardians of the Galaxy Vol 2‘yi seyredemedik ama üçüncü filmin geleceği şimdiden belli oldu.

Son olarak The Belko Experiment filmiyle adından söz ettiren James Gunn, Guardians of the Galaxy serisinin devam edeceğini açıkladı. Complex‘e konuşan ünlü yönetmen “Guardians of the Galaxy 3 olacak, bu kesin. Şimdilik hikayenin nasıl olacağını, benim neler yapmak istediğimi ve önümüzdeki üç yılı nasıl değerlendireceğimi kararlaştırmaya çalışıyoruz. “ sözlerini sarf etti. Serinin üçüncü halkasını yönetecek isim olmayabileceğinin ilk sinyallerini verdi.

Henüz resmi bir açıklama olmasa da kahramanlarımıza hayat veren Chris Pratt, Zoe Saldana, Karen Gillan, Bradley Cooper ve Vin Diesel gibi isimlerin üçüncü filmde de rol alacağı düşünülüyor.

İLGİLİ HABERLER