reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Vin Diesel filmi Bloodshot

Vin Diesel, Bloodshot filminden ilk kareyi paylaştı

Bloodshot filminin başrolü Vin Diesel, filmden ilk kareyi hayranlarıyla paylaştı. Dave Wilson’ın yönetmenliğini üstlendiği uyarlama aksiyonu izleyicilerle buluşturuyor.

Başrolü Vin Diesel tarafından üstlenilen Bloodshot, 2020’de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Valiant Comics’in aynı isimli çizgi romanından uyarlanan film karşımıza eski bir askeri çıkarıyor. Kendi kendini iyileştirebilen ana karakterimiz şekil değiştirme, insan üstü güçler gibi fantastik özelliklere sahip. Filmin ne kadarını göstereceği ise şimdilik bilinmiyor. Bloodshot yani Ray Garrison rolünde karşımıza çıkacak olan Diesel’in paylaştığı ilk fotoğraf ise Garrison’ı askeri üniformasıyla gösteriyor. Filmin Bloodshot’ın tasarımına ilişkin nasıl bir iş çıkaracağı ise merak konusu. Diesel’in karakteri kendi isteği dışında maruz kaldığı deneyler sonucu kanına enjekte edilen nano bilgisayarlarla beraber tamamen soluk bir deriye sahip olan Bloodshot’a dönüşüyor. Hafızası da silinen karakterimizin anti kahraman olduğunu da ekleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020’de vizyona girecek

Diesel’in fotoğrafla beraber paylaştığı açıklama ise şu şekilde: “Ray Garrison Valiant çizgi roman evreninde ana karakter… Benim içinse, şimdiye kadar oynama şansına eriştiğim en karmaşık karakterlerden biri. Umarım sizi gururlandırabilirim.

Açıkçası Diesel’in paylaştığı fotoğrafın altında böyle bir açıklama olmasa bunun bir Bloodshot karesi olduğunu bir bakışta ayırt etmek pek mümkün olur muydu emin değiliz. Zira karakterin anti kahramana dönüştükten sonraki tasarımına ilişkin herhangi bir ibare içermediği gibi, sıradan bir Vin Diesel karesi gibi duruyor. Deadpool gibi R-Rated yani yetişkinlere hitap edecek şekilde hazırlanacağı açıklanan film 23 Şubat 2020‘de vizyonda olmayı hedefliyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home Türkçe altyazılı fragman